Evet abim psikolog ve yanımda sorusu olan varmı?

herhangi bir sorusu olan varsa çabuk yatmadan cevaplasın =D lkgilşaiglaiflasdfsdfa

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Gece yatmadan önce habire geçmiş ve gelecek arasında düşünüp duruyorum yani geçmişi , geçmişteki kişiyle alakalı şeyleri ve suanki mesafemizi ve ilerde böyle olur bununla kesin diye düşünüyorum bir kisiye özel değil bir çok kişiyle cevremde olan kisilerle olan şeyleri hep düşünüyorum bu takıntım mı benim bir sorsana 😇

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün insanlar neden mutlu değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben sinirlendigim ya da heyecanlandığım zaman sakin olamıyorum, bağırır gibi oluyorum, kimse beni duymuyor zannediyorum, ağlar gibi oluyorum kekeliyorum. Ne yapmam lazım.

0|1
    0|0
  • Deprosyona girdim nasil cikarim

0|0
    0|0
    • örnek olarak verebilirmisin mesele suratında akneler çıktımı birde ne gibi sıkıntılar yaşıyorsun

• Hissizleştim ne ağlıyorum ne gülüyorum biri geldi bıraktı gitti giderken beni de götürdü heralde eskisi gibi değilim neden

0|0
    0|0
    • peki yas tutma sürecinde ayrılığı kabullenmeyim karşı tarafı yeniden elde etme isteği duydunmu

• Ya çok sıcak davrandı acayip samimiydi sarhoştu ama benden hemen sonra eski sevgilisine döndü hala çıkıyolar onun yanına gitmek yerine neden benim yanıma gelsin ki

• malesef yattı =D ama sabah sorarım unutmassam

• Çok ağlamak psikoloji bozar mı psikoloji bozukken yemek yersek düzelir miyiz? Günde kaç vakit psikolojimiz bozulur

0|0
    0|0
    • depresyona girdiysen eyer birşeyler yeme ihtiyacı duyarsın normalin üstünde tatlı çerez v b gibi yemek deyil kendine başka bir uğraş bulmanı tavsiye ederim spor veya sosyal yaşamına ağırlık verebilirsin çok ağlamak psikolojiyi etkiler ama ağlamamakta etkiler çünki insanın sıkıntısı varsa bunu rahatlamtmak için ağlayabilir fakat fazlasını kaçırmayarak eyerki günü yarısını ağlayarak geçiriyorsanda bir kliniğe gitmelisin bazı testler var bunun hakkında çünki bir insan bir günde en fazla 3 kere ağlayabilir

• malesef yattı abim ama sabah unutmassam sorabilirim senin için ama dediği gibi bir kliniğe gitmelisin

• Sorma ağlamak güzel bir his

• Depresiflikten nasıl kurtulunur? ve insanlara çabuk bağlanıyorum öyle olmamak için?

0|0
    0|0
    • uzay çağındamısın 2 türlü bir psikolojiymiş bir uzay çapı birde yetişkin çağ

• hım teşekkürler.

• rica ederiz

• Ben erkeklere karşı çok utangacım ya sevgilim olmuyor napmalıyıl bir sorarmısın kenrimiçaşmam lazım özgüven patlaması yaşamalıyım çok pasifim

0|0
    0|0
  • Vaaaaaaaaaar

0|0
    0|0
    • ne peki

• başlangıçta büyük bir kayıp ve yalnızlık hissi yaşamıssındır ruh halinde düzens, izlikler baş göstermiştir yas tutan biri olarak eski psikolojine ve sosyal çevrene dönmek zaman alabilir
      Kaybınızla ilgili yaşantılarınızı paylaşabileceğiniz bir destek grubuna katılın
      kendinize iyi bakın bedeninize özen gösterin Dengeli beslenin. İyi dinlenin
      kendinize sabırlı davranın İyileşmek zaman alır Bazı günler köt bazıları ise iyi olacaktır

• Beş yıl oldu kaybedeli ama hala her gece ağlıyorum çok kötü oluyorum evet sosyal çevrem var ama kendimi sosyalleştiremiyorum kitap okuyorum geçer diye okurken kafam dağılıyor sonrası yine aynı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok knk

0|0
    0|0
  • Hayvanlara azıyom? evet bu nedir

0|0
    0|0
  • Kardeşim abine sorarsan cok makbule geçer yatarken bazen böyle hızlı hızlı düşünme aklımda bir iş varsa heyecan yapıyorum kalbım belkide atmıyor değişik bir şey oluyor ve böyle çok garip birşeyler oluyor anlatması bile zor sorarmısın bildiği birşeymi

0|0
    0|0
  • Biri intihar edicem dediğinde onu takmalımıyız ciddi midir?

0|0
    0|0
  • Butun ks nin sorusu vardir :D abin yatsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...