Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaslar Merhaba
Canım çok sıkkın hersey üstüme geliyor
Hosladigim kızların hepsinin erkek arkadaşımı olur yahu yeter be sonra hiç arkadaşım yok doğru düzgün biriyle tanıştım onada doğru düzgün kanuşamadığım için beni yalancı sanıyor yaw ben ne yapacam haa sınav var 13 martta bunları kafaya takmaktan delirecem ne olur bana yardım edin ulan ağlamak istiyorum yaw varya anasını satayım bu dünyanın yeter be

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim s ende de cekingenlik sorunu var bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak

0|0
    0|0
    • Kardeşim

• Söz kardeşim allah şaidim bütün durustlugumle cevap vericem

• Mesaj at kardesim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...