300 TL İçin icraa?

Arkadaşlar Bir Yere 900 Liralık Senet İmzalamıştım 1 sene önce Şimdi Mesaj Atmışlar Salıya Kadar Ödemezseniz Hukiki işlem başlatılacaktır diye sizce 300 Lira İçin İcraa'ya Verebilirlermi? Ben 15-20 Gün Sonra Ödemelerini Yapıcam Sizce Ne Sakıncası Olur?

Bilmeyenler yorum yapmasın küfürleşmeyelim boşuna.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Avukatla konuş anlaş avukat ilgilenir sadece borcun olduğun yer çekilir aradan uzlaşmayı teklif eder avukatta gun belirler şu gün ödeme yapcam unutmuşum dersin yoksa 300 tl yerine 1000tlye yakın eşya alırlar benden demesi

0|0
    0|0
    • Üzerime Kayıtlı Bir Tane Çatal Bıcak Takımı yok :) ya ben ödemiycem demiyorum ki ödiycem Şu an değil ama işleme koysalar dahi 3bin 300 TL senet altına icraa takibi hemen başlatılamıyormuş sanırsam

• Hayır eğer ödemezsen sana gelir demek istedim ödersen bir sorun olmaz

• Sana Varya Çok Teşekkür ederim ya Allah razı olsun üstadım

En İyi Erkek Görüşü

• İcra kalkti eve gelip icra yapamazlar

0|0
    0|0
    • Nasıl kalktı Dostum anlamadım yanlışıma bakmada

• Şu an verseler bile sana bir tebligat gelir 30 gun icerisinde diye odemezsende yeniden takibe alinir mal tespiti gelir tespiti filan oradan maasina icra gelir en az 2 ayda oyle surer yani o sureye kadar odersin

• Anladım kardeş zaten üstüme kayıtlı bir tane kaşık yok yani zor o işleri ama dediğin gibiyse rahatlayabilirim strest doluydum ya 15 gün içinde ödiycem parayı burnumdan getiriyolar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence seneti yaptığın yere git eline ne zaman para geçecekse şu süre içerisinde ödeyeceğim de durumu anlat belki esneklik yaparlar.

0|0
    0|0
    • Hallettim kardeşim 15 gün sonra ödeyeceğimi söyledim tamam bekliyoruz dediler. saol yorum için

• Rica ederim :D

Yükleniyor...