Neden neden neden neden?

Ewet arkadaşlar neden en büyük sorum bir türlü cevap bulamadıgım sorum. Neden bu hayat bu kadar acımasız neden biz şu an sıcacık evimizde oturup sırt üstü uzanırken başka insanlar aclık ve sogukla mücadele ediyor.. Canım çok acıyor dışarda o sogukta karda ayakabısız çıplak ayakla dilenen insanları heleki küçük yaştaki kız çocuklarını görürken ölüyorum.. Kendimden neden nefret ediyorum. Benim de durumum iyi ama durumu iyi olan hiç bir insan gibi mutlu degilim.

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayatı bu kadar önemseme bence hayat bir sınav sonuçta.. Ve hic birşey gerçek değil içini rahatlatmak için onlara yardim et firsatlarini paylaş imkânın dahilinde.

0|1
    0|0
    • Sayın arap bu dünya bir saniyeden daha kısadır.. Gözünü kapat ve düşün geçmişini çektigin acıları ve mutlu günleri. Hepsini bir saniyeye sıgdırabilirsin.. Ve bu da hayatın yaşadıklarımızı aslında hiç yaşamadıgımızın ispatıdır.. Zoruma giden madem hayat bu kadar fanidir neden bu kadar yanlış yapıyoruz.

• Gafil avlanıyoruz nefsimize yenik düsüyoruz tabi bunlar bahane.. İrademiz yok net.

• Aynen öyle nefsimizle başbaşa bir oyunu içindeyiz allah yardım etsin.

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/1MZXm5.jpg
    dünyadaki açlık nedeni yoksulları doyuramamak değil, zendinleri doyuramadığımızdandır.
    http://i.hizliresim.com/D45aXm.jpg
    hani insanya buradakiler, dışardakiler ve diğerleri... sıcacık yemekleri olanlar, tv de görürler 5 dk sıkılırlar sonra eve giderler siyasilere karşılarda o yüzden istemiyorlarmış. o insanların o hale gelmesinin sebebi sadece ve sadece insanlıktan nasibini almamış bizleriz.

0|1
    0|0
    • Kardeşim bu dünya düzeni çok zalim... Artık kaldıramıyorum çok zoruma gidiyor.

• geçen bir abileyle çay içmeye girdik ocağa. ufak bir yer... bir kadın koca bidonla içeri girdi aklıma takıldı, ordan bir amca sesimi duyar gibi cvpladı.. akşama kadar su falan getiriyor, burayı temizliyor bir sıcak çayını içiyor... kadını görünce anam geldi yaklıma, çay da kaldı kafam da kaldı... dışarı çıkamıyorm o kendi rezilliğimizi gördükçe...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...