Çok yalnızım Çok var mı benim durumumda olan?

Evli olupta yalnız olan var mı benim gibi? Hayattan bıkan sıkılan :-(

0|0
437

En İyi Erkek Görüşü

• yanlizlik çok kötü. eşini aldatma. bir evli kadinin, hiç bir şekilde erkekle konuşmasi etik degl. yani bu olacak bişe degl. sevmiyosan. veya aile baskisyla evlendiysen. sana hak veriyorum kolay degl. ne yapsan haklsn. eger aile baskisyla evlendirildiysen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• yalnız değilsin..

0|0
    0|0
  • Olaya ''evli'' olmak üzerine bakmamak gerekir. Mutsuz olmanıza sebep olan şeyi tespit edebilecek yegane kişi sizsiniz. Yani demek istediğim şu önce sorunu tespit etmek gerekir. Çünkü günümüzde her 10 insandan neredeyse 8'i kendini mutsuz hissediyor. Şöyle bir düşünün sizi bu hisse iten şey nedir?

0|0
    0|0
  • Vardır elbet.

0|0
    0|0
  • İşte bunu yaşamamak için asla evlenmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • kocan nerede

0|0
    0|0
  • evli değilim ama evlenince yalnızlıktan kurtulacağımı sanmıyordum. aynı düşünceye sahipmişiz.. benim gibiymişsin sende

0|0
    0|0
  • Evli olmayıpta yalnız olanda çok.

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Niye ki

0|0
    0|0
  • İşim bile evde homeofis. Kız yüzü gördüğüm yok, oturup sohbet etmişliğim yok bildiğin ot gibi yaşıyorum. Asosyal b.. gibi hayat.

0|0
    0|0
  • evli değilim, ama hep öyleydim.. hep yalnız hissediyorum kendimi, bıktım bu durumdan :(

0|0
    0|0
  • boşan :)

0|0
    0|0
  • Bekar ama yanlız var bolca var hmde

0|0
    0|0
  • Bekar yalnizim ben :)

0|0
    0|0
  • tabikide var arkadaşım. hayattan bıkmayın ama aşkı arayın bence sonra ömür boyu aşksız yaşarsınız. Ben hala arıyorum inanın.:(((( iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir çözümü vardır

0|0
    0|0
  • Evli olup yalnız olmayı nasıl beceriyor insanoğlu

0|0
    0|0
  • sana da yazık eşine de...

0|0
    0|0
  • biz varız

0|0
    0|0
  • evlı degılım ama yalnızım...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 3

• Evli dglm ama bende sklyrm

0|1
    0|0
  • Evlisin. Git kocanın yanına sarıl romantik anlar yaşa. Ben burada geri dönse bana sevdiğini söylese diye kaç gündür bekliyorum acı çekiyorum. Kıymetini bil eşinin yanına git çıldırtma beni kardeşim.

0|0
    0|0
  • Vardır da ben yokum. D sh

0|0
    0|0
Yükleniyor...