Neden böyleyim bilmiyorum.. Neden birine bağlanamıyorum artık? Eskiden bağlanırdım?

Mesela ben biri ile konuşuyorum ama bağlanamıyorum ama ilgisini de kaybetmek istemiyorum beğendiklerim ile de olmak istiyorum ama o da yanımda olsun istiyorum yani güvenemiyorum pek kimseye herkese arkamdan bir şey çevirir gibi bakıyorum ve hoşlantı dışında artık sevgi olmuyor malesef. Sadece hoşlanıyorum.. Sizce neden böyle oldum yani? Ve aslında ciddi bir ilişki istiyorum. Ama hiç düzgün insan çıkmıyor. Kendini hemen ya da sonradan gösterenler oluyor. Ve hepsinin bahanesi oluyor. Kullanılmaya çalıştım şuana kadar hep.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güven vermiyor kimse demek ki. İnsanlara olan güvenin gidince kolay kolay gelmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende cok seviyorum tam tersi karsımdaki insan belki de ciddi bir iliskisinden yeni ayrıldığı için hazır değildi ama bende ciddi bir ilişki istiyordum adam gibi adamlık ettim yine olsa sanırım yine aynı hatayı yapıp adam gibi seveceğim ama karsımdaki insan bağlanmıyor

0|0
    0|0
  • Bazen olmayınca olmuyo ama yinede sabırla doğru insanı beklemek lazım

0|0
    0|0
  • Baglililik bilincsizliktir bosver takma cano 😊

0|0
    0|0
  • Henüz tanışmadık ondan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle kendine zaman tanımalısın bir beklentin olmadan yaklaşmalısın ve bana göre ne istediğini iyi bilmelisin ciddi bir ilişki aranmaz ve biriyle flört etmeye başlamadan önce araştır gözlemle yani tek senin yanında nasıl olduğu önemli değil dışarıda nasıl bunlarda önemli ve güzel bir kızsan seni kulanmak isteyen hep olucaktır o yüzden seçici ol acele etme

0|0
    0|0
  • ""Ve aslında ciddi bir ilişki istiyorum. Ama hiç düzgün insan çıkmıyor. "" Ben çıktımda sen bana güvenmedin ya l*n -.- Ben seni kullanmayada çalışmadım hatırlatırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...