Doğuda neler oluyor?

Doğu tarafindaki terör olayları nedir böyle kendinize gelin millet ne derdiniz var bu kadar neyi paylaşamıyorsunuz hepimizin sonu toprak kefenden başka ne götüreceğiz...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• olum burda katliam var lan

1|0
    0|0
    • Orasi neresi

• nereye tasınıcam söyle bisey olmaz be ölürsekte en azından kendi topragımızda ölürüz
      ist falan deme aqrkadasım gitti istanbula para olmadan yasayamazsın diyor

• Allahim sizlerin yardimcisi olsun

En İyi Kız Görüşü

• Büyük bir buz kütlesidir doğudaki olaylar siz sadece görünen küçük bir ksımı algılarsınız oysa altta yatan asıl kısmı hiç göremeyeceksiniz onun için boşa kafa yormayın

2|1
    0|0
    • Dogudami yasiyorsun orda olmadan tabiki bazi seyleri anlayabilmemiz mumkun degil sokaga cikma yasaklari var teror halka saldiriyor sokaga cikma yasaklari bombalar sehitler derdi nedir bu milletin

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sözlerle olmuyo artık kardeş bu savaş başladı soylarını kurutana dek Doğuda Mehmetciklerimiz de şehit olucak Ama Allahın izniyle Onların soyunu kurutacak bizim aslanlarımız

1|0
    0|0
  • pkk lı kafirler yüzünden ordaki masum insanlarda etkileniyor bu vatanın yiğit evlatları şehit düşüyor en üzücü olanı ise şehit olan askerlerimiz pkk lı kafirlerle iş birliği yapan ülkenin başındaki hainlerin çıkarı yüzünden şehit oluyor :(

1|0
    0|0
    • Ya huzurumuzu bozuyorlar nefret ediyorum tvye bakmak gelmio yemin ederim icimden savas kavga kiyamet siyaset sehit ayaklanma olay vasta kan revannn ayyyyy baydiiii

• mehdi peygamberimizin soyundan bir kişi olacak ve3. dünya savaşının ortasında ortaya çıkacak tüm müslümnları bir araa toplaaycak horasandan siyah sancaklı Türklerden oluşan bir ordu çıkacak işte bu orduya emekleyerekde olsa katılmak lazım deccal hz. mehdiye karşı savaşcak bir çok doğa üstü güçleri olacak

• Masallah sen cok bilgilisin bu konularda canim

• doğuda neler mi oluyor söyleyeyim mi internetten bir araştır bakalım mustafa kemal paşanın musul harekatının arefesınde türkiyenın doğusunda neler olmuş neler yapılmış bugunde musul muhabetti çıktığı gibi doğuda olay çıktı nedense olayların çıktığı yerler eski ermeni yerleşim yerleri

1|1
    0|0
    • Eemeniler zaten en buyuk dusmanlarimiz

• olmuyor işte olmaz ozaman da derler türkiye barbar

• Sorun doğuda değil.
    Batıda,
    Abd,
    Rusya
    Suriye,
    Almanya,
    İsrail,
    Kanada,
    Pensilvanya,
    Akademisyenler,
    hdp
    saymakla bitmez.
    Onlar sayesinde cennet vatanımızın doğusunda olaylar yaşanıyor.

1|0
    0|0
    • Allah firsat vermesin

• Amin...
      İnşallah her şey yoluna girer.
      Geçen ay ceylanlar gibi seken, bir simit yemekten keyif alan, ufacık tebessümde gözlerinin içi pırıl pırıl parlayan arkadaşımın hastanede ziyaretine gittim.
      İçim acıyor.
      Gözlerindeki pırıltıyı sarı bir tabaka kaplamış.
      Gözlerime bakamadı mahcup gibiydi.
      Bu dünya bu kadar faniyken doğuda da, batıda da, dostlar arasındaki bu doyumsuzluk ve savaş ne kadar saçma...
      Milyarder Mustafa Koç da terk etti vazgeçilmez sandığımız dünyayı.

• Evet onuda gordum aksam haberlerinde su olumlu dunyada huzurlu yasamak varken ne b. k yemeye ortayi karistirirlar ki rahatlik batiyor galiba

• Sorun paylaşım değil ki, ülke güçlendi, birilerinin hoşuna gitmiyor, hastalık gibi terör bulaştıriyorlar

1|0
    0|0
    • O zaman mikroplardan kurtulmak lazim

• Yani işte adı mühim değil, bin türlü Hain var içeride

• Gebersin dipleri kurusun hepsinin

• Hiçbir şey oldugu yok, herkes işini yapıyor... Ülkenin bagırsakları temizleniyor ilgili birimlerce...

1|0
    0|0
  • 7 tane f16 nin bir saatlik ucmasiyla biter orada herşey yeter artık bunlardan çektiğimiz

1|0
    0|0
    • Ama orada masum insanlarda var oyle deme sivil halkin ne gunahi var

• tamam anlaştık :)

• sadece devlet yandaşlı haber kanalları izlerseniz hiçbir zaman gerçekleri göremezsiniz

1|0
    0|0
    • Anlamadim konuyu biraz acarmisin ben devlet yanlisi tv programi izlemiyom tv izleyen birisi degilim arada bir bakarim her baktimdada olay var yani dile getirdim rahatsizlik duydum icin

• Imc interneten bakarim tskler

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...