Bu bizim insanlarimizdan git gide nefret etmeye başladım haksizmiyim?

Ulan arkadaş herkesin başına gelmiştir otobuste bukart ında yetersiz bakiye yazısı herkese denk gelmiştir. Daha önce bu şekilde 20 lirayı aşkın param gitmiştir adam biniyor kartında bakiye yok onun yerine ben basıyorum parayi da almaya çekiniyorum adam ne kadar uzatsada nedense ben o parayı almıyorum neyse bu sefer aynı yetersiz bakiye olayı benim başıma geldi hemde 0.5 kuruş yüzünden 2.50 tl olan otobus ücreti benim bukart da 2.45 kuruş yetersiz bakiye dedi bende otobüsü altını üstüne getirdim dilenci gibi sesleniyorum otobüsün içinde bukartinda 2.50 lira olan var mı diye parasını vericem diye sesleniyorum ulan 30 40 kişi içinden 1 kişi bile çıkarıp bukartini vermedi en son şoförün yanına gittim şoför bidahaki binisinde denk gelirsek basarsin dedi. Böyle hayirsever insanlarla birlikte yaşamaktan çok mutluyum sizde oylemisiniz. d?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum en basitinden anlatayim lise 1 e baslamistim telefonu olmayan 3-5 kisi vardi koca sinifta. not gunleri herkes telin den e okula bakardi bu cocuklarinda notlarina bakmalarini ben saglardim herkes oyun oynardi ben oynarken bunlarida oynatirdim telde verirdim telefonu ellerine bakin derdim gecen sene yani ikinci sinifin basinda bunlar telefon aldi iyi kotu muhtac da olmuyolardi bana iyidi hersey bir gun cok lazim olan bir sey olsu watsap dan mesaj gelcekti olum diyorum iki dk ac interneti cok onemli pustlar 2 gv internetleri vardi hicbiri acmadi bide yuzume baka baka gulduler ondan sonra anladim ki insanlar cok nankor

0|0
    0|0
Yükleniyor...