Erkekle kız kardeş kalamaz mı Allah aşkına ya?

deliriyorum Şu an 3 senelik kardeşim dediğim çocuk bugün sevdiğini itiraf etti belliydi zaten hareketlerinden bende salağım anlamıyodum. bugüne kadar hiçbir erkekle arkadaş kalamadım hepsi sonradan teklif etti anlamıyorum cıvık biride değilim ağırlığımı koyuyorum sevgili istemedim sürekli yanımda olacak gülüp eğlenebileceğim biri istedim oda ne çıktı bunlar niye böyle yapıyo gerçekten erkeklerden soğudum en son gerçek karakterli beni koruyup kollayacak abim gibi birini buldum dedim 3 sene sonra itiraf etti yutkunamıyorum çok kötüyüm söyleyin niye böylesiniz

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ve kız ateşle barut gibidir bu tür şeylerin yaşanması normaldir

0|0
    0|0
    • hiçmi adam yok diyosun

• çok alakası var benim niyetim sevgili olmak olsaydı en başta belli ederdim kardeşim dedim güvendim

• En baştan hiçbir şeyi kestiremezsin ki bunlar zaten zamanla olan şeyler.3 senedir iyi arkadaş olduğunuza göre kafalarınız uyuyor. Sanırım sorun çocuğun tipinde. Zevkine uymuyor ha?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Vallahi kardeşim ben böyle birşeye inanmıyorum çünkü insanlar inanılmaz bir sevgili arayışı içerisinde. Keşke ahlaksız olmayan eşcinsel bir bayan arkadaşım olsa da arkadaş olsak.

1|0
    0|0
    • eşcinsel arkadaş aklıma gelmemişti bak iyi fikir

• Ahlaklısını bulabilirsen güzel fikir ama bu zamana kadar eşcinsel kimi duyduysam hepsi ahlaksız ama yine de illa aralarında iyiler vardır belki.

• yokluktan mı artık neden bilmiyorum sürekli arkadaşa yürüyor bu manyaklar bana göre neredeyse ensest kadar berbat bir durum

0|0
    0|0
    • demek istediğim bu ama yorumlara bakılırsa berbat değilmiş

• yorum yapanlar da farklı değil ki

• Ne güzel yazmışsın işte birlikte çok güzel vakit geçiyormuşsunuz. Yani anlaşabiliyorsunuz. Bir yerden sonra bu şekilde düşünmesi gayet doğal.

1|0
    0|0
    • buraya yazmadığım öyle güzel anılarımız varki bu yüzden üzülüyorum ben yazık oldu 3 seneye

• bana itici gelen kısmı aşırı romantik çıkmadığımız halde hareketlerini görsen çıkınca düşünemiyorum bir zamanlar kardeş dediğin biriyle sonra el ele tutuşmak iğrenç geliyo neyse daha fazla uzatmıyım teşekkür ederim görüşün için

• Rica ederim. Düşünce yapına uymayabilir. Hayırlısı.

• ateş iele barut yan yana geldiğinde neden patlıyorsa senin ki de o hesap sanırım.
    not: hala ben nedenini bulamadım tabi. :)

0|0
    0|0
  • Hepimiz bir malız uzun zaman yalnız kalınaca beyin tutulması yaşıyoruz. yakinımizdaki bayanı kendimize yakıştırp neden olmasın dioruz falan filan. maliz bilģın işte ama öyle yapan erkete kötü niyet oaz onu dda bil.

1|0
    0|0
  • Etrafta o kadar çok kaşar varken karkater sahibi biri oldumu elden bişey gelmez. Aşık olmamak için sebep de yok. Niye takılıyosun anlamadım?

0|0
    0|0
    • nasıl niye takılıyorum ben ona kardeşim dedim adam dedim güvendim son zamanlarda yılışık davranmaya başladı zaten belliydi sence doğrudan kesmelimiyim bağı

• hayatta olmaz olmaz , sakın küçük görme. sevdası gerçekse o insana da fena olur. konuş tek yol fikrini öğren.

• peki

• Doğru birini seçmemişsin veyahut denk gelmemişsindir, onun hal ve tavırlarından sana olan ilgisi elbet açık verir ama benim aptallığım demişsin ya, görememişsindir herhalde, kardeşim dediğin çocuğa kızarken birazda kendinede kızmalısın.

0|0
    0|0
    • kızıyorum zaten salaklığıma giden 3 seneme yanıyorum

• O yüzden tüm erkekleri bir kefeye alıp, yok erkekler neden böyle falandan, dime

• O beyinciklerinizde böyle saçma sapan kurgular kurmayın. Sana bir tane sap denk gelmiiş. Böylesiniz diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • kalamaz elinde sonunda aşık olur 2'sinden 1'i

0|0
    0|0
  • Guzel olmasaydin 😀

0|0
    0|0
  • Walla ben 2 senedir konuştuğum biri var kardeşim gbi

0|0
    0|0
    • bizim 3 sene 4 seneye az kalmıştı

• Sınırı bildikten sonra bir şey yok... Walla istersen şimdi seninle bile arkadaş olabiliriz nasıl istersen

• Ateşle barut yan yana duramaz

0|0
    0|0
  • Onlar öyle yapmıyor bu kendiliğinden olur kız ile erkek sürekli takılırsa birisi illa aşık olur

0|0
    0|0
    • offf :(

• görüşü düzgün okumamışsın cıvık biri değilim dedim adamına göre muamele yapıyorum erkeklerle aram yok sadece onunla samimiydik adam sanmıştım

• Tamam işte samimiydik diyorsun ee? yakınlık var

• Demek düzgün kızsınki teklif ediyor

0|0
    0|0
    • düzgün kız olduğumu düşünüyosa kardeş olduğumuzu bildiği halde teklif etmesi aptalca bir davranış

• haklısın benim salaklığım işte bundan sonra bitti

• Ben evleneceğim kızda bunu yapıcam önce arkadaşça takılıcam bir süre tüm her şeyini öğrendikten sonra açılıcam tabi arkadaşlık böyle kardeş ayağıyla olmayacak

Kızlar Ne Diyor 3

• anlayamazsın.. olmuyor.. kardeşi bırak arkadaş bile olmuyor

1|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaribim maalesef

0|0
    0|0
    • sen ne yaptın yolmu verdin

• manyakmıdır nedir bu halimde güldüm ya :D

• Hepsi demiyim de erkeklerin geneli böyle ya. Gül canım gülmek güzeldir :D

• erkek kivraksa olur

0|0