Sevgilime dedim ki "kimse benim anne-babamin tirnagi etmez" ve alindi?

Sizce alinmasi sacma degil mi? Ne gerek var boyle demene dedi.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• annene babana olan sevgin saygın farklı bir durum lakin bu karşındakini rencide edecek şekildeyse çok yanlış olmaması gereken birşey

0|0
    0|0
    • Sohbet ediyorduk "ben senin anne baban degilim oyle her dedigini yapamam yeri gelir hayir derim, sana anne-baban hiç hayir diyememis" diyince bende sinirlendm "anne babamin tirnagi etmez kimse yanlis anlama da onlar benim için cok farkli yerdeler" dedim

• Bunda kötülük yok buna küsmesi tuhaf

Erkekler Ne Diyor 5

• Alinir tabi

0|0
    0|0
  • zaten etmez annenin babanın yeri belli 50 tane sevgili bulursun * bir tane anne bir tane baba vardır ama madem dedin keşke ^^kimse benim anne-babamin tirnagi etmez ama senide çok seviyorum falan belki sıkıntı olmazdı :)

0|0
    0|0
    • Sohbet ediyorduk "ben senin anne baban degilim oyle her dedigini yapamam yeri gelir hayir derim, sana anne-baban hiç hayir diyememis" diyince bende sinirlendm "anne babamin tirnagi etmez kimse yanlis anlama da onlar benim için cok farkli yerdeler" dedim

• birazda kendi kaşınmış ama 40 yıldır evli olduğun kadın karşında yokki bunu soyleyebilesin sevgilin var şımartmak lazım değerli hissettiğini göstermek lazım ama belli odunluk var arkadaşta ki hem bunları sana soyleyebiliyor hemde annen bbandan fazla değer vermeni bekliyor yazık valla

• Alınması saçma bence de ama neye dayanaraktan bu cümleyi ona karşı söyledin

0|0
    0|0

• hmmm ikinizde aynı şeyi söylemişsiniz sorun yok

• Anlamamis mi anne-babanın yerinin ayri oldugunu

0|0
    0|0
    • olgun biri biliyor ama nedense bir zoruna gitti gibi

• Sen haklısın bu konuda fazla takılma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...