Kapat

Size göre Yalnızlık?

Yalnızlık kimisine göre korkunçtur ama bilmiyorlar ki asıl korkunç olan insanlar. Yalnız kaldığınızda düşünürsünüz, ağlarsınız, istediğiniz gibi davranırsınız en güzel yanı ise insanların gözlerinizin içine bakarak yalan söylemesine şahit olmazsınız. Yalnız olmayı tercih ediyorum bu hayatta...

1|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz oyun oynarız bilgisayarlarda telefonlarda falan. Kaldı mı bilmiyorum ama genelde 2000 ve 90 'lı oyunlarda genelde oyuna başlarken sizden bir oyun seviyesi seçmenizi isterdi. Easy, normal, hard falan gibi.

Evet konuyu nereye getirdiğimi çoktan anladın. Fakat o kadarda kötü değil oyunu zorda oynamak. Oyunu zorda oynadığın zaman edindiğin sana geri gelen tecrübeler de aynı oranda daha fazla oluyor. Hayatı daha iyi anlamaya ve görmeye başlıyorsun edindiğin tecrübeler sonucunda. Yanlızlık dışarıdan bakıldığında o kadar da kötü birşey değil.

Tabiki hepimizin ara sıra birileri olsa da onlarla konuşsam beni arasalar dediği oluyordur çünkü insan sosyal bir varlık.

Hayatı yanlızlık seviyesinde oynamaya başladığında bir çok şeyi yeniden sorgulamaya başlıyorsun. Bu seni daha güçlü kılıyor ve her yeni adımında daha güçlü bir sen oluyorsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bı alkıs alalım tam benım hısler

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalnızlık yaşamda bir an hep yeniden başlayan, dışından anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • Dostum yalnızlıkda bir yere kadar yalnızlık bana koyuyor be şimdi bir kiz arkadasim olsa onunla konuşsam dertlessem burda olmazdm

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Ama sıkılıyor insan

0|0
    0|0
  • bana hep yalnız olunmaz da yalnız kalınır gibi gelir her zaman. ama tek başınalık işte bu şahane bir şey.

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı

• tek bir kelimeyle tüm bakış açını değiştirebilirsin böylece.. ve haklısın ruhun tek başınalığı ona anlam katar.

Yükleniyor...