Ailem benden nefret ediyo?

Dayanamıyorum artik. ciddi anlamda atıcam kendimi balkondan. demin zorla markete gönderdiler bağırış çağırış, çıktım gittim bende. aldım istediklerini felan. eve geldim zile sayısız kez bastım açan olmadı. evde hepsi biliyorum. hatta mutfaktalar duymama ihtimalleri yok. açmadılar kapıyı bende oturdum merdivenlerde 15 dakika sonra açtılar kapıyı eve girdim. amaçları ne anlamıyorum. delirme noktasındayım.

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kardeşim.
    Sakin ol.
    Kendini dışlanmış gibi, hizmetçi gibi hissetme.
    Sabırlı ol.
    Elin ayağın tutuyor şükür.
    Olaya bir de öyle bak.
    Ya elin ayağın sakat olsaydı da markete gidemeseydin.
    Şimdi gelelim ailenin tutumuna.
    Onlarla bu gün oturup konuş.
    Aynen burada söylediğin gibi,
    ben size hizmet ederim ama, benim üzerime çok gelirseniz delilik yaparım.
    Benim varlığım sadece size hizmet için değil, sevgi, ilgi ve biraz da ben hizmet bekliyorum de.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cidden kaç yaşındasın bilmiyorum ama ergenlikte bende çıldırıyodum bakkala gitme konusunda kardeşim gitmezdi zorla beni gönderirlerdi ailenin seni sevmeme gibi bir sorunu olduğunu düşünmüyorum bence seni cezalandırma konusunda biraz sertler hepsi bu onlarla konuşmayı dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hahahahahahahahaha Ailen gerçekten bir gerizekalıymış hahahahahahaha ne cüret le kendi kızlarını kapıya bekletirler. Aile içi dayanışmayı bilerek yok ediyorlar. Ama belki Ailen seni seviyordur ama sevgisini gösteremiyorlardır anca başına birşey gelse anlarlar. Benim babam gibi mesela ben evden gidince Annemlere kalmaya gdince ya da amcamlara babam gizli gizli evde ben gittim diye ağlıyordu :D

0|0
    0|0
  • Tavır takınıyorlardır ceza olsun diye yoksa nefret etmezler sonuçta evlatlarısın bunlar tuz biber olur her ailede böyle şeyler 15 dakikada neden açmadıklarını sorunca duymadım dedilerse belki başka şeylerde vardır :D

0|0
    0|0
    • aynen duymamışlar. tek bu olsa hadi neyse daha neler neler varda şimdi olduğu için bunu yazdım.

• Lan ne güldüm mq :D la ablacım canını sıkma kusuruma bakma anlamsızca güldüm ama dert etme hayatına bak sende onlara öyle davran ozaman yapacak birşey yok kısasa kısas

0|0
    0|0
  • etsin ailedir

0|0
    0|0
  • evlatlık mısın diye aklıma geliyor ama? bukadarda olmaz artık bu aileleri marstanmı yoksa venüstenmi yazdılar kaderimize?

0|0
    0|0
  • Neden yapıyorlar ki böyle?

0|0
    0|0
  • bende bizim aile fertlerini sevmiyom alışırsın

0|0
    0|0
  • Sakin ol çocuğum ,

0|0
    0|0
  • bunu onlarla knusmadan anlıyamazsın kı

0|0
    0|0
  • her evde yaşanan sıradan şeyler..

0|0
    0|0
  • Klasik ergenlik tripleri olur böyle şeyler takma

0|0
    0|0
  • Oturup onlarla bu konuyu konuş.

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol lütfen

0|0
    0|0
  • kapıyı açmayan ailemi olurmulş

0|0
    0|0
  • İlginç ve tuhaf

0|0
    0|0
  • Merdivenlerde dakika tuttunmu 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • kac yaşındasın?

0|0
    0|0
  • aynısı benimde basıma gelmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• üvey falan mısın.
    yemişim öyle aileyi.

0|0
    0|0
  • evlatlık filan mısın acaba. niye açmamışlar sormadın mı

0|0
    0|0
  • yasın kaç

0|0
    0|0
  • Kapıyı çalıym açmasınlar gider gezerim

0|0
    0|0
    • bide onun için polemiğe girmek istemedim.

• dua et canım dua et hersey Rabbimizin elinde

1|0
    0|0
  • Neden böyle?

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur böyle şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...