Bugüne kadar başınıza gelen en komik olay nedir?

Bugune kadar yasadiginiz en komik anınız nedir 😊😊

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ossuruyorum sanırken altıma mıçmıştım ama hastaydım o zaman ishal olmuşum bide rezil oldm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komik mi desem rezil mi desem bilemedim. :D Lise birinci sınıftayken ingilizce öğretmenimiz ilerdeki mesleğiniz ne olacak ama ingilizce söyleyeceksiniz demişti. Bende artist artist parmak kaldırdım ve ayağa kalktım. Demişim ki I want to be hurse. :D hoca bir kaldı böyle hurse mü dedi evet dedim. :D Sonra at mı olmak istiyosun dedi. Yok hocam ne atı hemşire olmak istiyorum dedim. :D Meğersem dilim sürşmüş gitmişim nurse diyeceğime hurse demişim. Allahım yazarken kahkahalara boğuldum. Benim için çok komik ve rezil bir olaydı. :D

1|0
    0|0
    • 😂😂 banada ilk geldiginde tanismak icin soruyo iste how old are you dedi bem how are you dedi anladim fine thanks and you demistim hoca kahkaha atmisti😞😄yine lise 1 de

• Hahahaha :D hocaya yazık yaa ne yapacağını da şaşırmıştır. Ne hallere düşmüşüz şu ingilizce yüzünden :D

• Ulkemizdeki ingilizce egitimiyle bu bile bir basari 😄

Erkekler Ne Diyor 10

• Lisede halısaha maçındayken penaltı şutunun ilk önce direğe sonra ikinci direğe sonrada kaleci arkadaşımın kafasına çarpıp gol olmasıydı.

1|0
    0|0
  • otobüs yolcuğunda yanda oturan azgın bakire bir ablamız ben arkilerle grupta yazışırken kapat o telefonu dedi
    doğruca cama baktım telefon kullanılabilir işareti ve yazısı var onu göstererek bir sakıncası yok ama serbest bakın dedim
    iki dk sonra beni muavine şikayet etti
    muavinde izah etti yok karı çıldırdı sanki tek kullanana benmişim gibi kapatmasını istiyorum dedi
    muavin döndü idare et der gibi rica etti tamam dedim
    10 dk sonra tekrar başladım kadın döndü kapatacaksın dedi
    bende ona

valla inince hatırlat söz hattı sökecem dedim

terbiyesiz dedi

bu sözü de haketmek için abla bekar mısın sen hı derdin ne senin dedim

gidene kadar ağzını açmadı :)

0|0
    0|0
  • camii mikrofonun sesi dışarı verdiğini anlamayıp abuk subuk şeyler söylemiştik:) meğer bütün ilçe dinlemiş :)

1|0
    0|0
  • öyle bir soru sormuşsun ki düşününce unuttum :S

0|0
    0|0
  • Cok var

0|0
    0|0
  • cinsel ilişki esnasında annemlerin bana baskı yapması
    not. anahtarı nasıl verdim hala hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ayiya dayi dmek

0|0
    0|0
  • Komik bişey gelmedi daha

0|0
    0|0
  • Uzun olmasa anlatırım belki daha sonra

0|0
    0|0
  • düştüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin içinde otobüse kafamı çarpmam, okulda merdivenlerden düşüp oturup kalmam, bir de okulda kafama top geleceğini düşünüp eğilmem fakat topla aramızda 2 metre varmış

1|0
    0|0
    • Sonuncusunu sık sık yaşıyorum 😄

• avmdekı yapay agaclarla konusmak :) aynen soyleyım ( kız kutuk kutuk durma orda azcık konus pıs odun bahomm sendemı bıraktın benı :) adı bahattın kutuk

1|0
    0|0
  • Ben her zAman ciddiyim

0|0
    0|0
    • Komik bir olay yasamak senin elinde olan bisey değil ki zaten😄

• Komik bir şey olmadı galiba

0|0
    0|0
  • Anlatamam utaniyooomm 😊😋😋😋😌😌😌

0|0
    0|0