Evliyken mi Bekarken mi?

Hayat daha ucuza gelir?
Temizlik, yemek, eğlence vs. giderleri için topluca düşünün, fikirlerinizi alalım... Hem bekarlar hem evliler yazarsa iyi olur.

Güncellemeler:
Eşim de evliliğin ucuz bir şey olmadığını düşünüyor, ben de bekar olup sevgilisi olsaydı, dışarıda buluşmaların ona pahalıya mal olacağını söylüyorum. :)
çoğunluk eşimle hemfikir gördüğüm kadarıyla.
iyi şeyler ucuza olmuyor diyelim bari.

0|1
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenince ister istemez yaşam kaliten yükseliyor ve giderlerin artıyor. Ama bekarken öğrenciyken hele öyle mi :D makarna ekmek abanıyosun günü geçiriyosun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekarken daha ucuz evliyken evin masrafları da eklenir kişisel masrafları birde hediye Şu bu derken evlilikte sürekli para harcarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bekarken daha çok para biriktirirsin. Evliyken kıyamazsın ve en güzeli olsun istersin. Tutumsuz olmadığın sürece :)

0|0
    0|0
  • Evlilikle alakası yok bu konunun...

İnsan için önemli olan huzur, hayatın ucuzluğu pahalılığı değil, eğitim çok önemli.

Hayat mutlulukla ucuzlar, sıkıntıyla pahalı bir hal alır.

0|0
    0|0
  • Ben Sanki 4 Kişilik Bir Aileye Bakıyormuş Gibi Yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • bilmiyorumda şunu diyebilirim. yılın 9 ayı yalnız yaşıyorum bu 9 ayda çok para harcıyorum çünkü yemek yapmak zor hep dışardan hazır yiyorum üstelik ısınma ihtiyacı 1 kişi içinde 2 kişi içinde aynı harcadığın elektirik de aynı televizyonda hep çalıyor sanki yalnızken geçim daha zor. ancak 3 ayında ailem yanımda cebimden beş kuruş çıkmıyor çünkü evde yiyip içiyorum faturayıda onlara ödetiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bekarken tabiki

0|0
    0|0
  • Bekarken

0|0
    0|0
  • Yaşantıya bağlı. Bireysel düşünmemek lazım. Bekarken yapılan birikim, evliykende yapılır. Evliyken daha da sorumlu davranır insan. Hayattaki zevklerde optimum düzeyi düşünür, hem zaman ve para çarçur etmez hemde gayet iyi şekilde zevkini yaşar.

0|0
    0|0
  • Valla kendi adima soyluyeyin ewli olsam bu kadar masrafim ve israfim olmazdi ayda cift memur maasi yiorum rahatlikla.

0|0
    0|0
  • Bekarken daha az giderin olur

0|0
    0|0
  • Bekarken

0|0
    0|0
  • tabii ki de bekarken.

0|0
    0|0
  • Hayat iki sekilde de ayri ayri gecirir, cok zor gecinmek ya

0|0
    0|0
  • Bekarken düşünmezdim ara evlendikten sonra hesap kitap işleri başladı

0|0
    0|0
  • Erkek için farketmez cok fazlada, kadın için farkeder.. Düşünsene hiç birşey bedava değil.. It's amazing..

0|0
    0|0
  • herhalde bekarken :)

0|0
    0|0
  • Bekarım, evli iken iki eş çalışmazsa daha pahalı gelir.. kendi durumuma göre yazdım..

0|0
    0|0
  • Bazıları bekar der ama evliyken daha ucuzdur eşiniz sizi beklerken fiyatlara önem vermezsiniz bir an önce eve gitmek istersiniz

0|0
    0|0
  • kişi hep aynıdır

0|0
    0|0
  • ben bekarım tek yasiyorum kendi evimde cok da rahatim

0|0
    0|0
  • bekarken daha az kendı yemegımı temızlıgı yapıyorum zaten kızların cogundan cok cok ıyı hemde o yuzden tek basına kafa rahat oldum bıttım kız delısıde degılım relax :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bekarken hayat daha ucuzdu

0|0
    0|0
  • Bekarken daha ucuz ve konforlu bence

0|1
    0|0
  • Bekarken

0|0
    0|0
  • Evliyken bence sonuçta bayan olarak eşimin karşılaması gerekir masraflarımın bir kısmını bende onunkini

0|0
    0|0
  • bekarken

0|0
    0|0
  • Evliyken daha ucuz, bekarken kimse pek hesap yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Bence alakası yok bunun evli ya da bekar olmakla.

0|0
    0|0
  • Kadınlar için evliyken daha ucuz erkekler içi bekarken daha ucuz bu böyle

0|0
    0|0
  • Bence bekarken

0|0
    0|0
  • Bekarken ucuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...