Arkadaşlar cezaevi hakkında bilgisi olan iki dakikasını ayırır mı lütfen yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar erkek arkadaşım cezaevine girdi (açık cezaevi) daha 2 gün oldu aramizda kan bağı olmadığı için görüşüne gidemiyorum şimdilik mektup yazmayı düşünüyorum mektubu nereden gönderirsem en kisa sürede iletilir lutfen bilgisi olanlar paylaşsın. Bu arada ayni şehirdeyiz. En çabuk ne şekilde gönderebilirim.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle geçmiş olsun. Benim bildiğim kadarıyla kan bağı olmayan arkadaş gibi 3 kişi yazdıra biliyor mahkum görüş için en kötü cumhuriyet başsavcılığından görüş izni alabilirsin. Gelelim mektuba mektup en hızlı pttyle gider ama asıl vakit alan kurul. Mektubunu kurul okuycak onay verirse mahkuma verilcek. O yüzden okunaklı ve harfleri biraz büyük yaz ki kuruldan geçmesi kolay olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim inanin çoğu cezaevlerinin yönetmeliklerini okumakla geçiyor günlerim hukuk öğrencisiyim bu konu hakkinda bir ödevim olursa layıkıyla yaparım diyr düşünüyorum söylediklerinizi biliyorum işte aps diyr birşeyler varmış 1gunde teslim ediliyormuş cezaevine ordada bir gün icinde okunup teslim edilse cok iyi olur ama çoğu yerde 4-5 gun veya en fazla bir haftada teslim ediliyor yazıyor o yuzden tedirginim

• pttye mektubu götür. ordan göndermen daha uygun olur. bu arada içerde mektubu okuyorlar ondan önce. haberin olsun. yani direkt olarak ona gönderemezsin. cezaevinin adresini yazman lazım. onun ismini yazman lazım

0|0
    0|0
    • Tabi tabi onlarin bilgisini aldim iste beni de o korkutuyor +1 gunde orda okunma suresi filan gec ulasaxak diye düşünüyorum onuborda bir başına birakmak istemiyorum her gün yazmaya çalışacam ama gönderdiklerim arasinda uzun sure olsun istemiyorum mesela ard arda eline gecain istiyorum

• Amin Allah razı olsun

• Cümlemizden bacım

• Postayla yollarsin

0|0
    0|0
    • Bir haftada gider filan dediler

• Yinede teşekkür ederim vakit ayırdın

• R. ederim nedmek insnyardimci olabilmisigizdir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...