10 Trilyon verseler, Allaha küfür edip, kuranı yakıp, Ateist olur musunuz?

Evet arkadaşlar ben inanıyorum gene yok yapmam diyenler olacaktır ama içten içe gösteriş yapmak için böyle diyeceklerdir ve özlerinde tabi ki de yaparlar böyle bir şeyi diye düşünüyorum. Hadi oylayalım

• Evet yaparım.
    9% (3)20% (6)14% (9)Oy Ver
  • Hayır yapmam.
    91% (30)80% (24)86% (54)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Yaparım sonra da sadece allaha küfür ettiğim için paranın büyük bir kısmıyla vicdanını rahat ettirmek için hayır yapardım.
    Yorumumu beğenmeyen olacaktır ama çoğu insan küfür ederken allahinii kitabını diye ediyor haksız miyim hemde belese :)

0|1
    0|0
    • Hahaha aynen ama ateist olacaksın sonradan allaha dönmek yok

• Emin ol çoğu alır parayikardesi. Bakma laga lugalara dediğin gibi makarna kömüre vataninisatan dinini hayli haylisatar

• Hepsi manyak :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayir asla yapmam

1|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • Tabikide yapmam öbür dunyaya bir corabinin tekini bile goturemiceksin neyin derdi bu

2|0
    0|0
  • Benim inancım satılık değil. Çok şükür haya haysiyet sahibiyiz, yoksunları yapar ancak bunu.

1|1
    0|0
  • Dinsizim ama para için bir topulugun görüşüne hakaret etmem benim bildigim ateistler bukadar karaktersiz değildi 😊 Dinsiziz ama insan olmayı unutmadik 😄

1|0
    0|0
  • Baya dinsiz varmis

0|0
    0|0
    • sana verseler ananı satarsın o ayrı. Ben ateistim elhamdülillah dincilere sordum soruyu :D

• siz daha su içmek günah deyin bari hristiyanlığı seçeydiniz adamlar gülüyor halinize

• Sen İslamı bilmezsen İslamı karalama cabasinda olanları Müslüman zannedersin

• Burda kime gosteris yapiyim? Burdakiler cok onemli kisilermi? Para icin degil dinimiz. Gormemisler gibisiniz. Parayi gorunce kicini acan kezolar gibi:d

0|0
    0|0
  • 10 trilyonluk kadar ucuz bir dine mensup değilm elhamdülillah.

1|0
    0|0
  • Yaran var belli ateist. Para Rabbim isterse verir senin gibi i. t. l. e. r. i. n para verecem demesiyle değil belki on trilyonu vereceğin an geberir gidersin o yüzden nefes aliyorsan bile yüce Allah istediği için. Sen ıslah olmazsın kotuluklerinde boğul insAllah soruna gelelim. Iki dünya bir araya gelse hicbir kuvvet yaptiramaz tamam mı kopppppk

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • islama pek inanan bir insan degilim ama empati yetenegim öküz gibi fazla maalesef o kadar insanin inandigini dine böyle bir saygisizlik yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ona küfür eden diller ağzın içinde çürüsün, onun kelamını taşıyan kitabı yakan eller kurusun, ne bu dünyada ne öteki dünyada huzur yüzü görmesinler. En mutlu günleri hastalık ve azap içinde geçsin.

1|0
    0|0
  • Onu yapacak adam okadar paraya deyil 1000 tl versen yine yapar içinde biraz imanı olan allah korkusu olan yerde buldugu parayı bile alıp cebe atmaz
    O parayı aldın bu dünyada en fazla yaşasan hadi 50 yıl daha yaşadın de oda su gibi gelip geçecektir geriye baktıgında zaman nasıl geçmiş şaşırıyor ya insan işte 50 yılda öyle geçer ama ebedi hayatta vah haline o para kimseyi kurtarmaz bak mustafa koç bisey götüre bildimi varsa imanı başka birşey geçmez orda
    Ne diyor ecdadımız
    Olsa kumlar adedince ömründe gün sayısı
    Bilki oda geçer sanki bir saat gibi

3|0
    0|0
  • Şimdi durup dururken milletin dinine saldırmak yaranız var sanırım. Yaptığınız inançlara saygısızlık bende öyle güzel soru sorarım ki yayından kaldırılsın diye uğraşırsın. Neymiş kömüre makarnaya oy atıyolarmış. Madem bu kadar basit olaylar senin gibiler bunu düşünüp millete kömür verip oy alamayacak kadar aptalsınız demek ki

2|0
    0|0
  • evet yaparım. sonra bir dostuma büyük bir meblağ verir hayvanlar için barınak sokakta yaşayanlar için yurt yaptırırdım. onca insan ve hayvan kurtulcaksa varsın ben böyle bir günah işleyeyim

0|0
    0|0
  • Sanal alemde neyin gösterisini yapicam len :)

0|0
    0|0
    • Ne bileyim bro çoğu hayır yapmam demiş ama %1500 eminim ki yaparlar

• Muslumanim geçinen çok, sorsan yüzde 99 u muslumandir ulkenin. Ama muslumanligi yaşamazlar. Sahsima gelince yapmam dostum daha yeni müslüman oldum zaten

• Ayı sağ elime verseler Güneş'i de sol eli elime yine de böyle bir şey yapmam

0|0
    0|0
    • abi hangi oteldeydin profil fotonda ya

• Bodrum'da da valla adını unuttum ya 😄 Neden ki

• ya cok tanıdık geldi abi manzara yani daha once kataloglarda falan gormustum gidecektik de :D

• Ataturk olsaydi yapardim

0|0
    0|0
  • Ben o şeylerden korkarım ben onlara 10 trilyon veriyim onlar secde etsinler.

0|0
    0|0
  • 10 trilyona skarım

0|0
    0|0
  • hepsi manyak herkes manyak

0|0
    0|0
Yükleniyor...