Sevgilimin ailesine bir turlu isinamiyorum. Cok isinmak istedigim halde ne yapsam olmuyor?

Cok farklilar bizden. Tamam olabilir herkes ayni olacak diye birsey yok. Sevgilimle bende birbirimizden farkliyiz ama ona deliler gibi asigim, anlasiyoruz. Beni cok seviyor. Lakin ailesine isinamiyorum ya. En basta cok pintiler, hep bir hesap kitap ki maddi durumlari iyi, aylik gelkrleri 25bin lira. Benim ailemin geliri o kadar degil ama onlardan iyi yasiyor ve mutluyuz. Fazlasiyla otoriterler cocuklarinin uzerinde. Sevgilim onlardan gizli hicbir sey yapamiyor o derece. Ileride boyle bir aileyle ne yapacagim bilemiyorum. Acikcasi paralari zerre umrumda degil, ben zaten kafama koydum asla onlarin dairelerinde oturmayacagim, gider kirada yasarim yine onlara muhtac olmam.
Sevgilim o kadar iyi duzgun efendi bir erkek ki iste ona olan sevgim saygimdan ailesine nasil davranmam gerektigini cidden kestiremiyorum. Sizce ne yapayim?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• zor bir durum ama sakın aynı yerde oturma bunları nişanlınla konuş sonra çok sıkıntı olur

0|0
    0|0
    • Simdiden konusmaya gerek yok bence belki zamanla severim hic olmazsa azicik bile olsa isinirim. Isteme vs olsun bakalim tavirlari nasil ona gore sevgilimle konusurum.

• öyle değil yani ilerdeki hayatınızla ilgili sürekli ailesinin kararlarıyla yaşamayacağınıza dair bunu konuşman lazım sonra annesi gel deyince gelen git deyince giden biri olursa ne yapacaksın ben sizi nişanlı sandım başka okuduğumla karıştırdım demekki önce bir resmileşsin bakarsın o zaman

Yükleniyor...