Kendinizi gerçekten yalnız hissettiğiniz oldu mu? Olduysa da buna bir çözüm bulabildinizmi?

Hani bazen telefonunuzdaki mesaj bildirim sesine hasret kalırsınız ya... ya da telefonu bir kenara atın. Arkadaş çevrenizde sanki sizin dışınızda mükemmel bir ortam varmış gibi görünür-belki de vardır- ve siz bu ortamdan dışlanmış hissedersiniz kendinizi. Hiç bu duyguyu uzun süre (7-8 ay) yaşadınız mı? Yaşadıysanız bu durumu düzeltebilmek için bir şeyler yaptınız mı? Çok kötü hissediyorum arkadaşlar. Ne olur yardımcı olun. 'Git sosyalleş' gibi önerileriniz varsa lütfen bu önerilerinizi kendinize saklayın. Çünkü insan dışlanmış hissedince;kendisini dışladıklarını düşündüğü arkadaşlarıyla bırakın gezip tozup eğlenmeyi, onlarla konuşmaya bile yanaşamıyor.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Oldu kitap ojudum

0|1
    0|0
    • Kitap okumayı bende düşünüyorum ama kitaplar sanki insanı dahada kendi içine sürüklüyor gibi geliyor bana? sence böyle mi?

• :( Kitap okumak kendini oyalamak gibi birsey o zaman

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim s ende de cekingenlik olabilir bendede vardi dislaniyirdum herkeze kolay sokulamiyordum şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla hoslanti duygulari mi olduBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdan yazabilirsin

0|1
    0|0
    • Evet birisini gerçekten aşık olduğum oldu. Onun için gözyaşıda döktüğüm oldu hala da aşığım ayni kişiye yaklaşık üç senedir. Tabiki arada uzaklastigim sogudugum da olmuyo degil ama genel itibari ile o kisiye asigim. Platonik de denebilir. Mesaj atamadım kusura bakma xper düşükmus galiba.

• Anladim kardesim sagolasin onemli degil

• Tesekkur ederim kardesim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...