Sizce türkçenin teleffuzu nasıl?

sizce türkçenin telaffuzu güzel mi? yabancı olsaydınız Türkçe öğrenmek ister miydiniz?

• evet telaffuzu güzel yabancı olsam öğrenmek isterdim
    69% (18)67% (8)68% (26)Oy Ver
  • telaffuzu güzel değil yabancı olsam öğrenmek istemezdim
    31% (8)33% (4)32% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancılar kavga ettiğimizi düşünüyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkçe zor bir dil ve tabi ki öğrenmek isterdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkçe, dil olarak tarihi gelişimine baktığında en derin en güçlü dillerden biri.
    Günümüzde yapı itibarı ile ve gelişime çok açık kalan bir dil.
    O yüzden evet, telaffuzu da gayet akıcı ve açık olan bu dili öğretmek isterim her zaman...

1|0
    0|0
  • Türkçe derken Türkiyenin Türkçe olmayan Türkçesinden bahsediyorsan güzel değil ama Kırgız ve Kazak Türkçeleri çok iyi

0|0
    0|0
  • Bu göreceli bişiy mesela söylerkenki akıcılığa bağlı. Mesela ben gırtlaktan konuşulan dilleri sevmiyorum.
    Amerikan İngilizcesi kulağıma daha hoş geliyor ama british aksanı bana o kadar hoş gelmiyor çok kurallı.
    Almanca mesela çok gırtlaktan konuşuluyor balgam atacağım diye korkuyorum çalışırken :D

0|0
    0|0
  • evet telaffuzu güzel yabancı olsam öğrenmek isterdim

0|0
    0|0
  • türkçe neden öğrenmek istiyeyim ki... kızları desen çoğu kezban ülkesi desen b*ktan :D

0|0
    0|0
    • aslında bende öyle düşünüyorum ama ben telaffuz olarak okunuşu güzel mi anlamında sordum :D

• Turkiye konum olarak dunyada en guzel yerlerden biri siyasi yonune karismam anlamam siyasetten ve youtubetan 2 tane ergen videosu izleyip yolda 2 tane sacma tipe rastlamissin diye butun turk kizlarina kezban diyemezsin

• @sacadam7 'çoğu' kız dedim hepsi kezbandır demedim. türkiye nin güzel olması senin görüşün saygı duyuyorum ancak ben seninle aynı görüşte değilim

Kızlar Ne Diyor 3

• öğrenmek istemezdimde öğrendik işte

0|0
    0|0
  • Kötü :d :D

0|0
    0|0
  • İstemezdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...