Nerden geldiğinizi biliyomusunuz?

benim çok karışık aslında terekeme diyolar ama gürcistan ve rusyada göç etmişiz acaba siz nerden geldiniz :D aslınız nereli

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bilirim Terekemeleri :) Biz Oguz Turkleriyz malum ;)

0|0
    0|0
    • nasıl bilirsin terekemeleri :d

• aynen aynen :DDDD

• Tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 14

• mordor diyarı heredot un ovası

0|0
    0|0
  • şimdi benim olayım çok karışık şöyle ki:
    Bu tarlaya bir şinik kekere mekere ekmişler, bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler.
    Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış.
    Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye de boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış.
    O tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk, diğer tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğa demiş ki:
    Sen ne zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksun?
    O da ona cevaben:
    Sen ne zamandan beri o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksan ben de o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk (ğ) um demiiiiiş.

0|0
    0|0
  • Nerden geldiğimin bir önemi yok. Nereye gittiğimdir önemli olan.

0|0
    0|0
  • Benim babam 20 sene evvel bir soy ağacı çizmiş, ben bu soy ağacını inceledim ve teeeee dedemin dedesinin dedesine kadar kim olduğumuzu biliyorum ama ondan ötesi karanlık yani bilinmiyor, en büyük dedemin adı ise osman tahminimize göre 1820 lerde kayseriden göç batıya göç etmiş.

0|0
    0|0
  • blmıyoruz

0|0
    0|0
  • azeriyim işte kafkasya

0|0
    0|0
  • Macaristan göçmeniyiz.

0|0
    0|0
  • dünyalıyız hacı kökenim odur benim ademden beridirki aynıyız. uzaklarda yaşarım aslında insanlardan cok uzaklarda geldiğim yeride gittiğim yeride öğrendin işte

0|0
    0|0
  • Selanikten geldik
    Selanik muhaciri oluyoz

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Irak knk

0|0
    0|0
  • anne tarafı aslen kafkas göçmeni babamın dedeeleri tam kesin olmasada bulgaristan tarafından

0|0
    0|0
  • nerden geldiğm değil nerde olduğum önemli

0|0
    0|0
  • Hepimiz cennetten gelmeyiz. Hz. Adem ve Hz. Havva dan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anne tarafım Özbekistan Buhara'ya dayanıyor. Baba tarafım Kırım 😄

0|0
    0|0
  • Anne tarafi bulgaristan gocmeni baba tarafim cerkes

0|0
    0|0
  • Bulgarım

0|0
    0|0
  • Tüm genlerimle anadoluluyum. Hem ermeni hem kürt hem türküm. Hatta biraz da acem diyorlar. Has anadolulu bu olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...