Kızlar, Otobüste kız taytlıyım diye bana yer verdi sizde olsanız yaparmıydınız?

İnkar etmicem feminen biriyim çok erkeksi hareketlerim yoktur ama pek taytlada gezmem ama ogün öyle gerekti yoga kursumdan sonra İstanbul'da üstümü değiştirebilccek fırsatım yoktu acelem vardı metroya bindim ama nasıl dolu metro yer falan yok neyse tam arkamada 2 tane adam geldi insanları aşağılamak deilde şivesi bozuk 2 kişi tam arkama durdu yani bana bişey yapmadılardı ama yapma potansiyelleri vardı yani malum taytla hatlar çok belli oluyor.. tam önümde durduğum kız o anda bana yer verdi "gel canım lütfen sen dedi " gidip oturdum bende zaten onun üzeri daha müsayitti bol bişeyler vard minnetarım ona ağzım açık kaldı çok teşekkür ederim

Kızlar çok merak ediyorum sizde o kızın yerinde olsaydınız öyle yaparmıydınız öyle kızlar kaldımı yahu :)

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Yokk ben kimseye vyer vermem yasli haric erkke vermeli yer

0|0
    0|0
    • öyle bir kural yok herkes eşit bunu kızlar uydurmuş çakkalık yapmışlar kızda erkekte eşit ve aynıdır

• Soruna yanit verdim erkke nazik olmali bole gotdk bizz ben bole yasiorm sende oyle

• hayır hem kız hemde erkek nazik olmalı herkes eşit bu durumda hiç kimse vermemeli senin mantığına göre ama bazen kız bazen erkek duruma göre vermeli dersen kabıl ederim ama sadece erkek asla biz eşekmiyiz ayakta dikilcez birsürü rahatsıuzlık oluyor sonra bacaklar daha kaslı oluyor mesela

Kızlar Ne Diyor 3

• ben yaptım.. bir kıza adam dokunacak gibi yapıyordu.. tam o sırada siz buyrun dedim sonra terbiyesiz dedim kendi kendime adamda utandı.. yaptıgından utandığını zannetmiyorum ama herkes onun bişey yaptıgını anladı ondan utandı serefsiz

0|0
    0|0
    • peki banada olsa verirmiydin yer?

• yani adamda o potansiyel var demişsin. tabiki verirdim adamada bişeyler derdim

• Yasli , hamile veyahut cocuklu biri olmadigi muddetce yer vermem. sana da yer vermezdim

0|0
    0|0
    • sanada bir erkek vermesin yani ozman

• ayyy pardon :) yok onu değil yani yer vermese otobüste bir erkek sorun etmtmi demek istiyorsun?

• Yok sorun etmem oyle seyleri , istedigi gibi takilsin herkes

• Yer vermem gereken listesinde değilsin.

0|0
    0|0
    • peki benim durumumda olsan bir erkeğin sana yermesini istemezmiydin?

• nezaket icabı olanları demiyorum... taytlıysan üstün uygun değilse diyorum

• Ustun uygun degilse rahatsiz olacaksan taksiye falan bineceksin o zaman.

Yükleniyor...