Yalnızlığa sebep nedir?

yalnizliginiza sebep nedir? bana kalsa ben yalnızlığı seviyorum. ne yalanlar ne sahte gülücükler ne maskeler. ... hiçbiri de olmasın. böyle iyi. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalnizlik tercihtir bence
    Sahte insanlardan kacistir bazen

0|0
    0|0
  • Asosyalliğin bahanesi. Bence sosyalite kadar önemli ve güzel birşey yok insan insana muhtaç.

0|0
    0|0
    • asosyal degilim. ama sana samimiyatsizce canım dendigini de hissedersin yani. öyle olacagina olmasın diyorum

• Asosyallerin lider olma grup arasın da fazla silik olduğundan kendilerini izaole etme ve hep arkadaşlarının ihanetine uğramış gibi bir algısı vardır. Onlar günlük laylaylomların da sen onlara ayak uyduramıyorsan sorun onların sana ihanet etmesi hor görmesi ya da itelemsi değil sorun sen de değil ben de de değil. Sorun sen de buz gibi bunu bir irdele.

• Peki. düşüncem. teşekkür ederim yorumun için

• Bazen hem güzel bazen se acı dolu oluyor yalnızlık. hani başkalarını görüp insan kıskanıyor uzun yalnızlıktan sonra, yalnızlık iyidir ama uzun süren yalnızlıklar orası işte başka bir konu.

0|0
    0|0
  • Bence ilişkilerde boylarınin uyumu değilde hayallerinin uyumlu olanlar birlikte olmadığı için

0|0
    0|0
  • bu kafadaysan diyecek bir sözüm yok.

0|0
    0|0
  • bence şans meselesi karşına cıkacakta ohoo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...