Üniversite Ortamında Yalnız Mısınız?

İyi günler arkadaşlar üniversite ortamında yalnız mısınız? Yalnızsanız bundan rahatsızlık duyuyor musunuz? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızım ama rahatsız değilim.

1|0
    0|0
    • Aynen ben de. Ev arkadaşlarımla bile doğru düzgün konuşmuyorum.

• Aynen. :)

• Herşey olacağına varır takma kafana konuşmak istersen mesaj atabilirsin...

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız değilim arkadaşlarım var ama olmasada sorun değil onada alışırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yablızım duymuyom kanks

1|0
    0|0
  • Üniversite de pek yalnız kalmadım. İlk sene hariç

1|0
    0|0
  • Değilim ama herkesten kaciyom yanlizlik güzel bisey :)

1|0
    0|0
  • Baya meşhurum üniversite de :D Ama çok da iyi bir durum değil ^^

1|0
    0|0
  • yıllar oldu biteli ama hiç yanlız kalmadım kalanın da kendi suçudur.

1|0
    0|0
  • Valla yalnız kalmamak için mal mal insanlarla takılıyorum 😟

1|0
    0|0
  • Çok yalnızım hayatta😞

1|0
    0|0
  • yalnızdm hiç rahatsızlık duymadım

1|0
    0|0
  • yalnızım bu durumdan rahatsızım evet çünkü arkadaş ortamı olursa üni güzel olur yoksa liseden bile berbat hale geliyor öğle arası yemek yicen yalnızsın, vize var final var not lazım kimseden isteyemiyorsun, bazı dersler 3-4 saat arayla oluyor orda kalsan olmaz yalnız olduğun için sıkılıyorsun ama o arada eve gitsen olmaz geri gelecen zaten gidiş geliş toplam 2 saat sürüyor boşu boşuna gidip gelecen her türlü sıkıntı

1|0
    0|0
    • Aynen. Ama sırf yalnız kalmamak için gereksiz arkadaş olacağına etrafında yalnız kal daha iyi. Benim önceki ev arkadaşım sen neden sürekli radyo dinliyorsun neden dışarı çıkmıyorsun diye sorardı ama kendi dışarı çıkacağı zaman ise arkadaşları onu satardı. :)

• aslında ondan dolayı kimseyle arkadaşlık kurmuyorum daha doğrusu kuramıyorum zamanında güvendiğim biri tarafından çok fena satıldım arkamdan bıçaklamak diye bir tabir var ya aha tamda ondan yaptı kimseye güvenemez hale geldim. Dediğin gibi sırf onun için arkadaşın olacağına hiç olmasın daha iyi ben hayatımdan mutluyum en azından ihanet yok :) 2 tane dostun olsun gerisi olmasa da olur.

• Aynen. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çevremde arkadaşlar var tabi ama sor bana tek birine güveniyor musun? diye. Hepsi güvenilmez. Herkes yalnız kalmamak için birbiriyle takılıyor istisna bilmem ne vardır o ayrı mesele... ortam yapmak kolay değil arkadaş yok arkadaş

0|0
    0|0
    • Ben yapamadım maalesef. Çoğu insan senin gibi oradaki arkadaşlıkların yalnız kalmamak için olduğunu söyledi. Belki de benim hatam 2 seneden beri üniversiteye arkadaşsız gidip geliyorum.

• Yurtta mı kalıyorsun? derslere tam gidiyor musun bu arada

• Kendi bölümümde yalnızım ama bölümüm dışında ara sıra buluştuklarım var

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmamak için mal insanlarla takılıyorum onlarla konuşasım bile gelmiyor sadece vakit geçsin diye ama sonra bu eziyet verdi ve yalnızlığı seçtim ve tabiki yine mutsuzum

0|0
    0|0
    • Anladım. Aslında yalnız kalmak daha iyi böyle bir durumda.

Yükleniyor...