Küçük şeyler sizi mutlu eder mi?

Küçük şeyler sizi mutlu eder mi? Küçük şeylerden mutlu olmayı biliyor musunuz?

1|1
2818

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu olmak, tüm olumsuzluklara rağmen gulumsemekle olur. Bunun için de büyük bir şeye asla gerek yok. Küçük bir şey de eğer gerçekten samimiyetle size sunuluyorsa, bu bir tebessüm bile olabilir, kesinlikle bir mutluluk sebebidir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mevzuu küçük bir bebek ise mutlu olabilirim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 27

• @çizgilikedi d'i sana nerdeyse 2 saat şans veriyorum beni yenmen için bu gun de yenmesen yani yuhhh :D sdgg

Hayir yok soran.

0|1
    0|0
    • :/ ya yenilince bahane olarak kullanırsın şimdi bunu pufff ne yapsam bilemedim :( @_ciel_

• ederrrr :) buyuk seylere gerek yok kı ^^ alcakgonullulugu koruduktan sonra (fesada cekmeyın ) :D

0|1
    0|0
  • Edebilir evet biliyorum.

0|1
    0|0
  • Gözüm hiç yükseklerde olmadı. Beni hep küçük şeyler mutlu etmiştir çünkü; gerçek mutluluk küçük mutluluklardadır. ;)
    Karışık mı oldu ne. :/

0|1
    0|0
  • Biliyorum sanırım😄

0|1
    0|0
  • Evet mutlu olurum

0|1
    0|0
  • Fazlasiyla mutlu olmayi biliyorum

0|1
    0|0
  • Bazen görmezden gelebiliyor insan olmamalı daha fazlasını istememek gerekir😐

0|1
    0|0
  • Eder büyük bir şeyden küçük olanlar daha anlamlı çünkü his ve anlam katılıyor. 😊

0|1
    0|0
  • elbette bir not, bir cikolata, bir Beyaz gül

0|1
    0|0
  • eder

0|1
    0|0
  • Evet, küçük bir şey ya da hatırlanmak beni mutlu eder.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • kendimi bildim bileli küçük şeylerden bile mutlu olan keyifli ve GERÇEKTEN MUTLU biriydim ama dikkat eksikliği için kullandığım bu antideprasanlar beni çok mutsuz yaptı :/ değerini kaybedince anlıyor insan 3-4 ayda mtsuzluğun ne demek olduğunu öğrendim (bir ilaç yüzünden) ve gerçekten mutluymuşum eskiden onu (yeni) öğrendim :/ şu anda iyiyim ama😂😂

0|0
    0|0
  • Eder evet.

0|1
    0|0
  • Evet ☺

0|1
    0|0
  • Ben jelibonla bile mutlu oluyorum ya :D

0|1
    0|0
  • eder genelde