Sizce benimle arkadas olur mu? Lutfen yorum yapana hayir duasi ve +1 ?

bir yurtta kaliyorum. Bu tyurtta iki kizin cok cok asiri yakin olmasi hos karsilanmiyor. Bende bir kizi eski erkek arkafdasima cok benzetiyordum ve bunu onsda soylemistim. Bu kizda cok sevecen ve iyi bir kiz ama kolay kolay kimseyi sevmeyen biri birazda bencil biriydi cok belli. bir gun ben yurtta yokken bu kizin cantasina biri bir not yazmis ve koymus "seni seviyorum, etlileniyorum, erkek gibisin" falan filan. Bu kizda bunu gorunce benden suphelenip adimi vermis. [kotu bir itham ama ortada o kadarda buyutulecrk bir sey yok] Bende aciklamami yaptim ve hersey kaldigi yerden devam etti. Yanlis anlasilma tehlikesinide atlattik ve biz bu kizla hala muhattap oluyoduk. Sonra bir gun bana dediki benim kalemimi getirirmisin bende almaya gittim ve kalemi alirken yaninda bir not gordum. Ilk once dersle ilgili bisey oldugunu dusundum ve actim okudum. Megersem kizin ozeliymis ve icinde en buyuk sirri yaziyormus. Kalemi kiza goturdum ve okudugumu soyledim helalik isyedim. Kimseye bisey demem dedim. Beti benzi filan soldu kizin. Ve hala muhattap oluyoruz her zamanki gibi. Simfi sorum su; Bu kizin niyetini ben cozemedim, bu kiz beni seviyormudir (arkadasca) yoksa sevmiyormudur?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...