Telefon rehberimde hiç kız numarası yok :'( ?

üni 2. sınıftayım hiç sevgilim olmadı tel rehberinde hiç kız numarası yok napıyım :'(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kiz numarasi olsa nolcak sanki

0|0
    0|0
    • ne bilim konuşurdum tecrübe olurdu :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sende cekingenlik varsa zor olur bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Benimde yok 1-2 tane varda ben kızlardan numara istemem facebookta konuşurum ama tanıdığım kızlarda benim numara var car car arayıp duruyolar :D

0|0
    0|0
    • ne güzel işte onlar arıyorsa

• Bence güzel değil gece uyuyorum saat gecenin 2 si arıyolar dırdır yapmaya :D telim kapalı oluyor akşamları benim. Okulda yetmiyor birde telefonda dırdır :D

Yükleniyor...