Sizce de artık gerçekten saçmalamıyor musunuz?

Öyle bir zamandayız ki artık şu sitede orasını burasını çekip çekip paylaşan kızlara erkekler tarafından verilen cevaplar:
" ne anlıyorsun kendini sergilemekten?"
"kendini mi pazarlıyorsun?"
"gösterince ne oluyor?"
gibisinden bıkkın içeren cevaplar oluyor. Yahu bir erkeğin ya da onlarca erkeğin burada senin kalçana yorum yapması sana zevk veriyorsa sence de bunda bir anormallik, bir fıtrat bozulması yok mu? Bu nasıl midesiz bir durum. Artık bıraktı herkes ileride çocuklarına iyi örnek olabilecek bir eş bulma olayını. En az kirlenmişini arıyorlar. Kızlar neden kendinize pazardaki alelade bir mal gibi davranıyorsunuz? Sizin kalçanız değil ki karakterinizin ölçüsü? Kızlar soruyor sitesinde sürekli milletin orasını burasını görmekten midem kalktığı için bu son sorum sonrasında hesabı kapatacağım. İyi göstermeli günler

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Evden bakkala çıkamayan kızın kıskançlık Tiradı başladı kaççııın.

0|1
    0|0
    • Evden bakkala çıkan kızlar orasını burasını gösteren kızlar kategorisine giriyorsa birazcık kişisel gelişim öneririm orta yaş bunalımına girmiş amca

• Lafı yedin otur bakalım efendileri bile şaşırmışssınız yazzık. Tanrından başka efendi edinme kendine ey islammik kafa.

• benim bunca dediklerimden sonra böyle bir cevap.. gereksiz bir insansınız

• zaman kotu kardesim nesıl bozuk

1|0
    0|0
  • Senin kapanmana laf yoksa onlarında açılmasına laf olmamalı. Herkes kendi kafasında yaşıyor işte

0|0
    0|0
    • ben kimsenin açılmasına laf etmedim Tabi tesettürlü olduğumu anlayınca herkeste bir ön yargı. Kapalı olsun açık olsun fark etmez. Sitede mal pazarlar gibi kendini oram nasıl buram nasıl diye soranlara sonra terbiyeli yorumlar yapın diyenlere laf ettim

• kapalı açıktan bahsim tesettür değildi zaten :) bilemiyorum özgür bir ülkedeyiz herkes istediğini yapıyor işte çok aptalca gelen şey olsada :)

• Bakma sende. Çok klişe ama doğru.

0|0
    0|0
    • Klişenin dibi hemde

• hayır onu demiyorum. Doğruları süreklilik ve bundan doğan sonuçlar belirliyor diyorum. Klişeleşmiş şeyler tecrübe sonucu ortaya çıkar genelde. Ve günümüz insanı klişe lafını doğru bildiği ama görmezden gelmek istediği zaman bir perde olarak kullanıyor :)

• nasılım kategorisini kaldırabilirsin o zaman görmezsin

0|0
    0|0
  • doğru diyorsun sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...