Almancilar hakkinda dusunceniz?

Genc almancilar hakkinda dusunceleriniz nelerdir?
Almanci malum tum avrupada ulkelerinde dogup buyuyenler icin söyleniyor.
Ikinci Ucuncu nesil genc almanci kizlar erkekler hakkinda ne dusunuyosunuz? Cogunuz gicik kapiyo saygisiz vs davrsnmasak bile hep gicik bakislar ayrimlar oluyo turkiyede. Genc almancilar icin söluyorum yas 15-25 arasi genc almancilar icin dusunceleriniz nelerdir? Neden cogunuz gicik kapiyo?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kimse sizi anlayamaz
    bizde sizi
    sizde bizi

0|0
    0|0
    • Neden? Herkez insan degilmi?
      Mesela ben isvecte dogdum buyudum Ucuncu nesilim burada isveci cok seviyorum hic bir zaman isvecliyim demedim. Egitimliyim unv okudum kendimi gayet gelistirdim ama turkiyeye geldigimde yasitlarim ve benden buyuk olanlar hep tuhaf davraniyo bazilari bakislariyla öldurucek Sanki kiskancliktan ya da sinirden? Bu durum böyle ben 15 yasindan 22 yasima kadar hep böyle..

En İyi Kız Görüşü

• Bence tatlı insanlar ben seviyorum.
    Bazılarını koynumda besleyesim geliyor hatta :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Almanyaya geldim 2 aya yakin kaldim aslinda sikinti almanyadayken degil turkiyeye gelince biraz degisim oluyor genel olarak

0|0
    0|0
    • Evet olabilir ama ayak uydurmak zor oluyo belki turkiyede? Surekli dedikodu. Insanlar bile bambaska oluyo. Turkiyeye geldiginde tut Trafikten insanlarin birbirine gösterdigi saygi bile bambaska oluyo. Ama yinede bakislara maruz kaliyosun bir duzensizlik trde ahlaksizlik diz boyu Zaten. Ama insan gibi tatil yapmaya geliyosun insanlar hep tuhaf davraniyo hic bisey yapmasan bile. Neden böyle

• Evet Anlamiyorum iste, neden bu önyargilar? Ben Zaten almanyada degil isvecte yasiyorum trde hangi avtupa ulkesinddn gelirsen gel almanci dedikleri icin almancilar diye yazdim. Hep böyle kötu gözle bakiyolar kadin erkek olsun sonra bin turu sorular isvecte hayat Nasil vs vs sanane arkadas diyesn geliyo tanimadign etmedigin insanlara

• Onyargiyi kirmak atomu parcalamaktan zordur. Yapacak bisey yok Allah in bildiginden gerisi yalan

• bence iyiler rahatlar çok arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Almanya'da yaşayan Türklere karşı hiçbir önyargım yok. :/

0|0
    0|0
    • Ne guzel herkez Sizin gibi degil. Bu arada almanya degil tum avrupa ulkeleri. Trde hangi ulkeden gelirsen gel hep Almancisin, etiketlisin

• Dediğim gibi o zaman avrupada yaşayan Türkler hakkinda bir önyargım yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...