Kapat

Ne yapardınız.. ?

birgün yapmak istediğiniz işte, olmak istediğiniz yerde olmadığınızı farkettiniz.. ne yapardınız

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her yerde olmak gibi bir duan varsa, gönüllere gir; çünkü sevenler, sevdiklerini gönüllerinde taşırlar. :( :( :(

1|0
    0|0
    • açıkcası anlamadım

• Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki, sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki, aradığın ancak sensin sen! :( :(

En İyi Kız Görüşü

• geçen sene yaptığım gibi yaparım.
    bunu fark edince o durumdan çıkardım. Geç olsun güç olmasın demişler :) benim için hem güç hem geç oldu ama olsun. Olsun huzuru buldum ben :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu biraz da ne istediğime bağlı. Ben ne yapsam keyif alabileceğimi sanmıyorum mesela, sırf bu bile benim şu an olduğum yerden başka bir yere göç etmeme engel teşkil ediyor.

1|0
    0|0
  • hedefime yürürüm..

1|0
    0|0
    • ne güzel inşallah ulaşırsın

• Kaçarım

0|0
    0|0
  • odun kırardım h

0|0
    0|0
  • her günüm öyle geçiyo ki :D

0|0
    0|0
    • burada yazdığın yaşına göre diyorum.. Bence değiştirmek için önünde uzuun bir zaman var yapabilirsin

• peki ya değiştirirken olmak istemediğim yere tekrar düşersem ne olacak? :D

• Olmak istedigim yere ulaşabiliyorsam onun için ugrasirim ulasamiyorsam devam

0|0
    0|0
  • durumu kabullenip devam etmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • Kaderden diyip yutkunma kumbarasına atacan

0|0
    0|0
  • yaşamak istemediğimiz bir hayatta yaşıyoruz zaten

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...