Bu sorum erkeklere, tecavüze uğrasanız birine anlatır mısınız ya da şikayetçi olur musunuz?

Bu sorum erkeklere, tecavüze uğrasanız birine anlatır mısınız ya da şikayetçi olur musunuz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde yazıcıydım. Acemi askerlerin özlük dosyalarında, buna benzer işlediği suçlar ya da maruz kaldıkları suçlar detaylı olarak yer almaktadır. bulunduğumuz bölgeye gönderilen acemi askerlerin 80% gibi büyük bir kısmı suça karışmış nitelikteydi. Aralarında, tecavüze uğrayan da vardı, tecavüz eden de.. Kimse kimseyi öldürmüyor ancak, geneline yakını en iyi ihtimalle farklı suçlara eğilimli olduğu gözümden kaçmıyordu. Psikolojilerinin bozuk olduğu ve yardıma ihtiyaç duyduklarını biliyordum. Ellerinden tutulmadığı takdirde işlemeyecekleri cinsten suç yoktur. Nitekim bazılarının haberlerini yeni yeni alıyorum. Malesef.

1|0
    0|0
    • Olabildiğince destek olmalıyız. Psikolojik sorunları olması aşikar.

En İyi Kız Görüşü

• Bir arkadaşım vardı aynı üniversitrdeydik bir gün okuldayım yanına geldi ağlıyor bildiğin salya sümük. Aldım bunu teras vardı çatının orda kimse çıkmazdı kolay kolay oraya götürdüm. Orda anlattı bana. Ablasının kocası eve gelmiş bir gün sonra buna saldırmış adam çok iri olduğu için karşı koyamamış zaten çok iri birisi değildi arkadaşım neyse adam buna tecavüz etmiş ve gitmiş evden. İş seyahatine gidiyorum diye de evden ayrılmıştı 1-2 hafta yoktu ortalarda. Çocuğun psikolojisi inanılmaz bozuldu daha sonralarda kimseyle konuşmayan korkak birisi oldu. Hiçbir erkekle konuşmadı okulda, hiçbir kızla yakınlık kurup sevgili falan olamadı. Doktora götürdüm bunu zamanla biraz biraz normals dönmeye başladı ama o adamla mecburiyetten aile içinde karşılaştıklarında hala çok kötü oluyordu. Kimseye de anlatmadı kendi de birşey yapmadı ablasını ve çocuklarını düşünerek.

1|0
    0|0
    • Çok ama çok üzüldüm. Ablasının huzurunu bozmamak için sessiz kalmış demek mecburiyetten. Aynı ortamda bulunmak bile işkencedir ona. Ama bence sineye cekmemeliydi. Gerçekten acı bir durum. Allah yardımcısı olsun ne diyim üzüldüm. :/

• Ayse_17 nin yorumunu kaldırır mısın?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlar tarafından ugruyom otobus vs

1|0
    0|0
  • Sabah sabah ne bu karamsar soru.
    Anlatmam tabiki aikayetci de olmam
    Ben erkegim gider kimse o ya da yakalarim issizda her saat bir organini keserim ama oldurmem.

1|0
    0|0
  • Allah göstermesin yaaaaaaaaaa...
    Hiç kimsenin başına böyle kötü bir şey gelmesin.

1|0
    0|0
  • öldürürüm onu ve bütün sevdiklerini, işkenceyle.

1|0
    0|0
  • biz mi teaczüze uğrarsak bilemiyorum zor psikolojik bişey bu

1|0
    0|0
  • Evet olurum.

1|0
    0|0
  • Dişi mi erkek mi tecavüz edecek?

1|0
    0|0
  • Anlatnam

1|0
    0|0
  • Erkek nasıl tecavüze ugrayacak lan zorla bisey yapa bilirmi karşıdaki adam nekadar güçlüde olsa direndikten sonra tecavüz edemez adamın taşklarını koparır agzına veririm lan götnü keserim lan
    Benim dayımın ogulları mermiye kafa atıyooo ogluuum :D

0|0
    0|0
    • Bu duruma maruz kalan erkekler var. Her ne kadar dillendirilmese de.

• Kabullenmek istemiyorsan diyecek biseyim yok.

• Eyvallah :) mantıken düşününce öyle geliyo ne yapayım

• O ne la.

0|0
    0|0
  • erkek nasıl tecavüze uğruyor aqym yav

0|0
    0|0
  • bayan olarak mı tecavuze ugamak?

1|0
    0|0
    • bir erkek tarafından.

• kul adaleti böyledir. elimde olsa tüm pislikleri öldürmek isterdim ama bitmicek. sinek gibiler. öldürdükçe daha çok çoğalıyorlar.

• Haklisin. Toplum psikolojisini zedeliyorlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlatmazlar

1|1
    0|0
  • American history x gelir aklıma hep buny duyunca. O durumda olan bir erkeği anatıyordu.

1|0
    0|0
  • Allah korusun ya, çok çok kötü bir olay.

1|0
    0|0
  • onlar ıcın tecavuz olmaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...