Boyle bir kiza ne denir? Nasil uzaklastiririm onu?

Her erkekle konusuyor hepsinin gozlerinin icine bakiyor. Sinifda bir kiz var yerinde durmuyor surekli erkeklerle konusuyor onceden benim gozlerimin icinede bakiyordu konusmaya yuz bulmak icin bende bakiyordum hoslandigini dusunuyordun ama herkese boyle baktigini anlayinca umursamadim selam verdigi halde donup bakmadim sonra yanima geldi yuzune donmedigim halde konusmaya calisiyor ve daha gitmesi icin ne yapabilir bilmiyorum.

Dun gozlerimi ona diktim bir erkekle konusurken ve hic gulumsemedim sonra erkegin obur tarafina gecti. Bana sirtini dondu simdi bu kizin normalde bir daha yanima gelmemesi lazim degilmi? Bu kiza nedense sinir oldum cunki beni her erkek gibi zannediyor. Konustugu erkeklerde kizin arkasi donukken ona baktiklarini yakaliyorum, tabi umurda degil yeterki bu kiz benden uzak dursun. Sizce daha fazla ne kadar kendimi uzaklastirabilirim?

Güncellemeler:
Hee birde ben baskalarinla konusurken surekli yanimda bitip bizim muhabbetimize ortak kosmaya calisiyor gercekten bu kizin amaci ne sizce?
Baska gorusler

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Direk söyle biraz ileri görüşlü ol birçok kızla sevgili yoluna girdik ama sevemeyince uygun dille anlattım.

0|0
    0|0
    • Bu sevgi degilki ama sevse baska erkeklerin yaninda isi ne? Herkesle cok samimi benle samimi olmasini istemiyorum sadece.

• Sen onunla olma bir müddet sonra oda olmaz. Merhaba Merhaba sadece

Yükleniyor...