Obezler hakkındaki düşünceniz?

Obezler hakkındaki düşünceleriniz bende bir obezim şu an diyetteyim inş fit olucam ama dusunceleriniz nedir arkadaş olur musunuz

Güncellemeler:
Bizim Kalbimiz yok unutmayın olur mu 😊

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• İyrenç ve tiksinçler.

0|0
    0|0
    • Çok sağol güzel yorum 😊

• Elbette oluruz yahu o nasıl soru...
    Ama sağlığı da elden bırakmamaya çalışmalıyız.

0|0
    0|0
    • Ben hiç gormedim de etrafımda arkadaşım olan da benle gezmek istemez

• Ya şimdi yok diyemem cidden, ne kadar olmadığını düşünmeye çalışsa da insanlar, etrafta tekdüze, sistemin kölesi olmuş ucubeler geziyor. Bunların içinde de bir sürü aman ben kilolu ile gezmem, çirkin ile arkadaş olmam, fakir ile şöyle olmaz falan filan diyenler.
      Ama her zaman için 10 kişiden 1'inin düzgün biri olduğunu umut etmeye devam etmek lazım.
      İnsanlar obezlerle takılmam demeye devam etsin boş ver. Sen gerçekten bunu önemsemeyen insanlarla mutlaka karşılaşacaksın.

• ya buyuk konusmayımda cok itici duruyor kilolu olmak. bende yavas yavas göbek yapmaya basladım. vereyim desem cok zor bir durummus. kolay sanıyordum. sürekli yemekyeme hissi var içimde ona ragmen az az şişiyorum.

0|0
    0|0
    • Çok kötü durum

• kiloyu verdin diyelim sürekli kontrol altında mı olmak zorunda kalcaksın. çünkü 2 yılda verdiğin kiloyu 2 ayda alma durumu var.

• O kadar ugrasmissam ne diye alıyım bir daha

Kızlar Ne Diyor 2

• neden olmayalım ki =) kalbi güzel herkes arkadaşım olabilir =)

1|0
    0|0
    • Keşke cevremdede böyle insanlar gorsem😊

• İnşallah ulasicam artık herkesin kucumseyen bakislarindan bıktım..

• kimse seni küçümseyemez özgüveninin yıkılmasına izin verme onlar kim... obez olmak senın seçimin değildi ama çabalıyorsun... bence saygı duyulacak bişey

• Obezlerin sevgilisi arkadaşı olamaz mı? Asla dışlamam ve dalga geçmem. Geçenle de büyük tartışırım.

1|0
    0|0
    • İşte insanlar dış görünüşe önem verdiği için sordum senin de duyguların var kimin umrunda?

• Yazık be insanlar hep dış görünüşe bakar olmuş sahte altını altın diye yutturursun bu devirdekilere..

• Kimseye inanilmiyo artik hep diş görünüş hersey

Yükleniyor...