Bunları biliyor muydunuz 😮😮?

CAHİL KALMIŞIZ... YAHUDİLERDEN BİZE KALAN BAZI SÖZLER...

ANLADIYSAM ARAP OLAYIM : Efendimizin (s. a. v) arap olmasindan dolayi araplık üzerinde Efendimize (s. a. v) hakaret ettiler kin kustular.. yahudiler bunu söyledi ama bizler de bilinçsizce söyledik..

KARA FATMA: Beyaz yüzlü nur yüzlü Hz. Fatımaya ( r. a) ve tesettür için giydiği kara cilbaba hakaret olsun diye böceğe KARA FATMA dediler bizlerde aynısini cahilce dedik..

KAKA: Büyük komutan büyük sahabe ve yahudilerin en cok nefret ettiği sahabelerden biri KAKA r. a Yahudiler çocuklarını lavaboya götürdüklerinde hz. KAKAya kin kusarak çocuklarinin yaptığina KAKA dediler bizlerde hiç araştırmadan kaka dedik...

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• önemli olan niyet nerden bilebilirdik.

Bu arada teşekkür ederiz bu bilgiler için

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok faydalı ve harika bir paylasm kardesim tebrik ve tesekkur ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunları ben biliyorum kuzum daha önce okumuştum

0|1
    0|0
  • Böceğe kara fatma demem hiçbir zaman, bunun farkındaydım ama diğerlerini bilmiyorum bilgi için teşekkürler

0|1
    0|0
  • Pffff

0|0
    0|0
  • Zaten insanlarin onlarin baska neler yaptigini bilseydi belkide hepsini toplu sekilde yakardilar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İyi de yahudi kadınlarda kara bir şekilde kapanıyor? :S
    Ah Hitler ah, kökünün kurutsaydın şunların da cehennemde yandığına değseydi.

1|1
    0|0
  • Kara Fatma, Erkek Fatma, Cin Ali, sıçtı Cafer, vb. deyimler Ehl-i Beyt ve on iki imama düşman olan emevi zihniyetlilerin hainlikleridir.

"Anladıysam Arap olayım" sözü ise telaffuz edemeyişten kaynaklanan bir sorundur, o sözün aslı "Anladıysam harap olayım"dır.

Neyse, araştırıcı olup sorgulamanız güzel. İnşallah sürekli olur. Selametle.

0|0
    0|0
  • Türk Sinemasının en çok sevilen komedi karakterlerinden olan Kemal Sunal ve Halit Akçatepe gibi ünlülere filmlerde isim olarak (sanki başka isim yokmuş gibi) ve özellikle aptal-saf karakterleri canlandırdıkları rollerinde birbirini takip eden iki mübarek ay olan: "Şaban-Ramazan" gibi isimlerin verilmesi acaba tesadüfi olabilir mi? Örneğin: "İNEK ŞABAN" gibi. Ki bu konuda tabiki rahmetli Kemal Sunal'ı suçlamıyorum, kendisi hâlâ Türk Sanat dünyasının yetiştirdiği en iyi komedyenlerden biridir bana göre. Asıl bu konuda o filmlerin yönetmenliğini hangi salak yapmış ise ona söylemek lazım bu lafları. Dünyanın hiçbir ülkesinde milletleri ya da dinleri için kutlu olan isimleri tesadüfen bile olsa "aptalı oynayan" bir karaktere isim olarak vermezler.. Örneğin Avrupa'da tesadüfen yanlışlıkla bir aptal karaktere "Jesus ya da Christ" ismini versinler bak nasıl olay çıkar..

0|0
    0|0
  • evet yazdıkların çok doğru. mualesef konuları araştırmadan kulaktan duyma olarak kullanıyoruz.

1|1
    0|0
  • Arap olayım lafı Yattara'dan kalmıştır. Attığı gol ve yaptığı asistlerde görüldüğü üzere siyahi zenci ırk afro amerikanlara da arap dendiğinden arap olam ezelden ramiz dayı ali kerpeten deniliyor.

Kara fatma ise tamamen şu olaya daynıyo kankam; çocuğunu kartal kaçırıyor sonra fatma girik beşiktaşı bırakıp sivassporlu oluyor kara kartal demişler buna.

kaka ise hz kaka değil karıştırıyon o yalan milanlı kaka bu

0|0
    0|0
  • valla şu an bunları kullandığımda,
    bana giren çıkan olmuyo,
    o yüzden no problem xd

0|0
    0|0
  • İlk ikisini küçüklüğümden beri biliyorum ama sonuncusunu ilk kez duymuş oldum.

0|0
    0|0
  • kara fatma ve kakayı biliyordum. arap olayım olayını da öğrenmiş olduk teşekkürler.

0|0
    0|0
  • çarşaf yahudilerindir zaten konu ban. her duyduğunu kopyalaarsan böyle olur işte.

0|0
    0|0
    • Hıristiyan papazlar, çocuklar için yapılan oyun sahasında çocuklarla oynarken, ellerinde içinde hamam böceklerinin olduğu poşeti boşaltır ve “öldürün şu kara fatma’yı“ diye bağırır. Çocuklardan biri üstünü değiştirir, papaz o çocuğa peçeli bir çarşaf giydirir. Diğer çocuklar, çarşaf giyen çocuğun etrafında yuvarlak oluştururlar ve çarşaf giyen çocuğu birbirine doğru itmeye başlarlar. Çarşaf giyen çocuğu birbirlerine iterlerken “kara Fatma, kara Fatma” diye bağırırlar ve tartaklarlar. Hıristiyanlar Müslümanları sevmezler. Hıristiyanlara göre Müslümanlar “pis ve yobaz” insanlardır. Yaşadıkları yerlerde Müslümanları istemezler. “onları kara Fatma gibi ezeceğiz” derler.

• Son yüzyıla baktığımızda haksızda sayılmazlar aslında sevmemek konusunda.

• bütün peygamberler araptır , neden araplara söylenen lafı peygambere söylenmiş gibi gösteriyorsunuz :/
    kaka ismi sadece araplarda bulunmuyor :/ almanlarda göts göte gibi ismle var , ormal şeyler böyle olması
    uydurma haberlerle islamı alet ederek yahudi düşmalığı ve arap milliyetçiliği yapmayın

0|0
    0|0
  • büyük abdest :)

0|0
    0|0
    • hayır reportlıycam

Yükleniyor...