Olur olmaz yerde aklıma geliyor?

Yaşım 22. Taaa ilkokulda mermili tabancayla kızın birine uzaktan ateş etmiştim kızda tanıdık. Tam kaşına gelmişti vede kız ağlamıştı. Düşünüyorum arada geliyor aklıma ya kaşına değilde gözüne gelseydi ne b*k yerdim ben. Bu olay hep aklıma geliyor hepte şükür ediyorum öyle bişi olmadığı için. Heralde unutamıcam ben bu olayı. Sizinde varsa böyle salaklıklarınız yaramazlıklarınız benimle aynı duyguları zaman zaman sizde yaşıyor musunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Abimin koluna kalem batirmistim, kalemin ucu kolunun icinde kalmisti ben napiyim surekli gozumun onunde 😁

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok düştüm o durumlara hiçte umrumda olmadı kanka :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kere kardeşimin bardağı tutacağını düşünerek atmıştım ama yavaş atıştı düşüş hızı biraz aşırıya kaçtı kafası kan içinde kalmıştı cocacola bardağıydı.

0|1
    0|0
  • neyseki yok olmasında

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçükken top oynarken parkta 3-4 yaşlarında bir çocuğu kafadan vurmustum kız iki metreden düşmüstü neyse ki bir şeyi yoktu...

0|1
    0|0
  • bir kız bana taş atmıştı aynı taşı alıp attım burnunun kenarına geldi annesi kapımıza dayanmıştı. Aynı şekil gözüne gelseydi ben bitmiştim

0|1
    0|0
  • oooo 40-50 tane öyle anım var günlük gözümde canlanan.
    her birinde yumruğumu sıkarım hala.

0|1
    0|0
  • Bende 9 mm'lik tabancalara boncuk almak için kuzenimle beraber kırtasiyeye gitmiştim. :D

0|1
    0|0
  • karakola torpil atmışlığım var :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...