Özgüven sorunu olan içine kapanık bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Özgüven sorunu olan içine kapanık bir kız hakkında ne düşünürsünüz? Aynı zamanda güçsüz bir kız...

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tam evlenilcek bir kiz herkeze Ici kapali olur ama esine olmaz ve daha çok bağlı olur diye düşünürüm

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru insanların hayatında olmadığını düşünürüm. Özgüven eksikliği birazda çevresindeki insanların ona kattıklarindan ileri gelir. Ve ben içine kapanık insanları çok severim onları keşfetmeye çalışırım. Geri planda durmayı tercih ettikleri için bilgi birikimlerinin de fazla olduğunu düşünürüm. Onu tanımak onun özgüvenine kavusmasini sağlayabilmek yapmayı en sevdiğim şeylerdendir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu konuda kendine haksiz dawrandigini görüyorum, herkez aslinda cok güclüdtr fakat dar kaliplar icerisinde yetistirildigimizden kendimize olan güwen duygumuzda ayni oranda fazla gelisememektedir, dogru arkadaslar bulmaniz size faydali olucaktir, kendinizi sewin kendinizi değerli görün yaptiginiz basladiginiz her işe sabırla başlayın inanın kendinize inanmaya basladiginiz anda imkansiz denen şey sizi terkedicektir

1|0
    0|0
  • ben o kızı yerim. D

http://i.hizliresim.com/Nr89gP.gif

1|0
    0|0
  • baş tacıdır bu durumdan kurtulması için çabalanır.

1|0
    0|0
  • itic,..

0|0
    0|0
  • kendimin kız versiyonu derim

0|0
    0|0
  • Hanımanıncık duruyordur

0|0
    0|0
  • Isi zor derim , hayatta kendi secimleri kendi belirlemekten daha cok yönlendirilir derim.

0|0
    0|0
  • Herkesin dokunulabilecek dalları var. Onu bulduktan sonra içine kapanık insanı hem anlarsın hem anlatırsın.

0|0
    0|0
  • Sağlam bir arkadaşa ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • kendisini geliştirmesi gerektirdigini ve çevreye ayak uydurması gerektigini düşünürüm

0|0
    0|0
  • Çok şey düşünürüm...

0|0
    0|0
  • çirkin mi ki anlamadım neden öz güvensiz

0|0
    0|0
  • zamanla kazanır derim

0|0
    0|0
  • Ağzına iki tane vurasim gelir

0|0
    0|0
    • Regl mi oldun ne bu gerginlik kiyamam

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende biraz öyleyim ama kendimi hiçbir zaman güçsüz diye nitelendirmem.

2|0
    0|0
  • Ergenliği aşması gerektiğine inanırım

0|0
    0|0
  • Benim gibi..

Güçsüz derken?

1|0
    0|0
Yükleniyor...