Kızlar, uluorta emzirmek normal mi bu toplumda normal karsilaniyor mu sizce siz olsanız ne yapardınız?

Kızlar, uluorta emzirmek normal mi bu toplumda normal karsilaniyor mu sizce siz olsanız ne yapardınız?
Detay

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• İmkan dahilinde en tenha yere cekilirdim

0|0
    0|0
    • Erkek çocuklardan cekinirmiydin yenge çok rahat ya

• Olabilir 😊 ama ne yazık ki değilim 😊

• Ne oldu kızlar

Kızlar Ne Diyor 14

• Ya ben hoslanmıyorum elin adamı kadını mahrem bölgemi göremez. Ama şal bir şey ile omuzdab itibaren örtülerek yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Normal değil olmamalı. Kadın kadına bile haramdır zaten. O yüzden mümkn oldğunca saklanmalı hem edep diye bşy var.

0|0
    0|0
  • eğer bizimki gibi bir toplumda yaşamasaydım evet normal derdim ama hamile kadın dışarı çıkmasın diyecek zihniyetlerle aynı ortamdayız o yüzden normal değil diyorum bir bebeğin acıkmasının saati yeri olmalı uluorta ne demek acıkmak olur mu hiç

0|0
    0|0
    • Nasıl bir toplum mesela normal

• keşke teşekkür ederim görüşümü haklı bulduğun içinde

• Çok olgun goruslerin

• üstüne emzirme battaniyesi olduktan sonra bebeğini her an her dk acıktığında yer mekan farketmez Anne beslemeli toplum olarakta bebeğini besleyen anneye öküz gibi bakmanın manası yok

0|0
    0|0
  • Normal evet

0|0
    0|0
  • hayır hiç normal değil bence! erkek varsa yani. hatta erkeklerin olduğu bir ortamda bebek emzirmek dengesizce bir davranış bence, çok saçma battaniyede olsa saçma, emzirme odasımı yok) müsait bir yermi yok?

0|0
    0|0
  • Ben Doğu bölgesinde kadınların ağzını kapatıp ulu orta erkeklerin içinde göğsünü çıkarıp emzirdigini gördüm şok oldum. bence dikkat etmek gerekir illa emzirme gerekliyse başka bir yere geçme imkanı da yoksa örtü altından yapılsın

0|0
    0|0
    • Nerde gördün ki

• mesaj kutum kapalı ama takip yollarsan olur

• Atıyorum

• Bnce bu knuda mümkün oldgunca dikkateli davranmak gerek. Küçük erkek cocuklar bile olsa dikkt etmek lazm psikolojik açıdan önmli bir detay bnce

0|0
    0|0
    • Küçük Erkek çocuklar etkileniyormu

• Ben üç yasından snra sakıncalı diye büliyorum. Cnkü cocuk 3yaş ve sonrasında cinsel kimliğini kazanıyor erkek kız ayrımını öğreniyr sankıncalı diye düşünüyrm

• Ne güzel araştırmissin

• Bana tuhaf geliyor. Bazıları çok rahat yapıyor :D

0|0
    0|0
  • kadınlar arasında önemsemem de toplum içinde emzirme önlüğü kullanırım

0|0
    0|0
  • Değil bence.

0|0
    0|0
  • Öyle her yerde her fırsatta açıp ortaya atanlara sinir oluyorum

0|0
    0|0
    • Ya yengem acıyor erkekler önünde

• Ben çekinirim acıkcası ama emzirme battaniyeleriyle rahatlıkla olabilicek bir sey sanırım.

0|0
    0|0
    • Kız ortamında peki

• Olur tabi ama yine battaniyeyle. Kimsenin cicisini görmesine gerek yok bence 😄

• Üstünde emzirme bezi olursa olabilir ama yine de çekinirdim ben olsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...