Sürekli Din Kitap Allah Peygamber eleştirilerinizden çok sıkıldım. Başka sıkılan?

Alakasız sorularda alakasız görüşlerinizi kendinize saklayın. Olmadık yerlere yaptığınız bu saplantılı laf sokmalarınız sizi daha inançlı biri yapmıyor. Tuvalette Namaz kılar gibi bir durum oluyor bu. Herkesin inancı kendine. Bu platform, bu tür tartışmaların yeri değil. Şaşırmayın.

Güncellemeler:
@_uppps_ nickli bir üye soru sormuş. Adam kalkmış yaratmak Allaha mahsustur diye başlamış. ya kardeşim, madem o kadar inançlısın ve dini bütün birisin. Ne işin var Seksin, azmışlığın, orasını burasını gösterip nasılım diye resimler atan, penisinden vajinasına reglinden ihanetine bin tane şeyin yazıldığı yerde ne işin var. Hatta bunlara yorumlar yapıp o resimlere bakarken. Bana yaratanın kim olduğunu söylemek sana mı düştü. Edepsiz.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum gayet doğru bir söylem. Müslüman olan var olmayan var her şeyin altına dini bir yorum ve eleştiri getirmenin manası yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence de, burası öyle bir yer değil, ateistler burada daha suçlu, ateistler demeyelim sadece ama militan arkadaşlar, "ben sizin peygamberinize sayıp söyleyeyim, siz bana küfretmeyin" diye bir anlayışla görüş paylaşır ortalık karışır.

0|1
    0|0
    • Ateist militan olma ya da olmama durumu değil. @-uppps- nickli üye bir soru sormuş. Adam kalkmış hiç alakası yokken yaratmak Allaha mahsus gibi bir laf etmiş. İnsan deliriyor yahu. ya madem bu kadar inançlı bir adamsın. Seksin cinselliğin ihanetin azgınlığın orasını burasını gösterip nasılım diye soranların arasında ne işin var be kardeşim.

• @_uppps_ üçüncü defada yazabildim. Ne zor bir nickin var be ablam.

• bu kadar sinir kendine zarar, insanların yaptıklarını önemseme, bu ülkede satanist olanlar var, ateist deist karışımıyım diyen var, neye inandığımı bilmiyorum ama agnostik de değilim diyen de var. Ben insanlar yerine düşünmeyi, durup dururken ikna çabasına girmeyi, eleştirmeyi bıraktım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Her koyun kendi bacağından abijim haklısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...