Annem ev ișlerine gidiyor babamla ayrılar. bende 100 tl aldim gizliden annemden. Nedir bunun gunahi?

Annem ev islerine gidiyor. Harcligimi veriyor ihtiyacimi karsiliyor. Babda her ay 250 ya veriyor ya vermiyor. Bende dovme yaptirmak icin annemden 100 tl aldim habersiz. O parayi sonra babamdan adigim parayla yerine koysam olabilirmi? İçim çok ranatsiz yardim edin lutfenn.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yapma canım ya. kadının emeğne yazık. o milletin bokunu pisliğini senin bozgazına haram lokma girmesin diye kazanırken bu yaptıgın bencillik olur , inan ilerde cok pişman olursun. harclıgından biriktir sonra yap. zaman senin.

1|0
    0|0
    • Parayı yerine koyacağım. Zaten içim çoj ranatsızdı. Elbet gelir bir yerden para çok aptalca bir hareket yaptiğimin farkindayim

• bak canım Allah korusun sen gencsin ama diyelim parayı yerine koyamadan bişey oldu ve bu durum ogrenildi. sen hırsız konumuna dustun. hiç iyi oldumu şimdi? ama dusunsene annnenin kıt kanaat kazandığı o paradan biriktirip dovme yapsan ne anlamlı olur. ben olsam annemin de adını içinde olan bir eser yaptırırdım. bende düşünüyorum bak ama borçlarımdan yaptıramıyorum. zamanı var. onun için yuz lira neki , 3 ay dişini sık, kadınada yalan soylemiş olma.

En İyi Kız Görüşü

• İyi halt ettin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Parayı yerine koy dövme yaptırmayı ertele. Dövmeyi yaptırdıktan sonra pişmanlığının arttığını fark edeceksin ama iş işten geçmiş olur

0|0
    0|0
  • Bir gunaha meylederken gunahin kucuklugine ya da buyuklugune degil onu yasaklayanin buyuklugune bak lytfen

0|0
    0|0
  • hırsızlığın günahını vicdanına sor o sana söyler...

0|0
    0|0
  • ana ayrı baba ayrı
    kız para çalıp kendini çizdiriyor

vay anasını

0|0
    0|0
  • 60 kırbaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cocuk akli biraz buyu mantikli dusun dovme her zaman yapilir daha zaman dan dolu neyin var gencsin ama annenin guvenini kaybettin mi kazanmasi guc annene helal olsun da sen bunu hak ediyormusun iyi evlatlik yap !

0|0
    0|0
  • Bunu yapmamaliydin kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...