Rus kızı ve türk kızı arasındaki farklar nelerdir?

Mesela hatırlarsanız önceden hiç bir yerde süpermarketler yoktu her yerde bakkallar vardı ve bu bakkalların her biri kendi mahallesinde tekel konumundaydı. bu bakkallarında çoğu bu durumu kötüye kullanıp küflü ya da son kullanma tarihi geçmiş ürünleri mahalleliye fahiş fiyatlardan satıyorlardı. ta ki süpermarketler açılana kadar. süpermarketler geldi ve bakkalların tahtı yıkıldı insanlar aynı ürünün süpermarkette daha ucuz ve daha taze olduğunu gördüler. böylece kazıkçı bakkallar kepenk kapattı.

türk kızlarıyla rus kızlarının durumu da tam böyle işte. rus kızları süpermarkettir. türk kızları kazıkçı bakkallardır :D sizce de öyle değilmi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hani bir söz vardı ya "sen süpermarkete gidersin ama cenazene bakkal gelir" tam da senin için söylenmiş.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızı her türlü geçer.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türk kızlarının beğenmediği çirkin ve ezik erkekler Rus kızları tarafından kabul görüyor sen de haklısın.

0|0
    0|0
    • sende böyle avut kendini :D

• hadi canım hadi seni kim üzdüyse onunla çöz derdini :)

• Bak geçen işten geldim mutfakta oturdum yemek yiyorum, annem evlenme proğramı izliyor adamın biri gelmiş adam kibar, türkçesi diksiyonu çok düzgün, kıza göre gayet yakışıklı, hatta bu kızın neyine geldi bu dedim adam elini sallasa ellisi diye geçirdim içimden :D Kız adamı gördü elektrik alamadım dedi, al işte tipik türk kızı dedim D: olay eziklik güzellik çirkinlik değil türk kızının kendini dev aynasında görme hastalığı ok

Erkekler Ne Diyor 3

• rus kızı candır

0|1
    0|0
  • bilemedim acaba nedir, tanırsam söylerim.

0|1
    0|0
  • şu bir gerçek doğru daha güzeller
    ama evden acaba?
    diye çıkmazsın keza kavgalıysan yan komşunla yatar

gerçi türk kızı da özgürüz diye fahişe oldu çıktı ama yinede edepli olanlar var

0|0
    0|0
    • Dostum emin ol malesef türk kadınları da sandığın kadar masum değil, özelliklede evliler

• iyi biliyorum iyi merak etme

ama rusyada hiç yok özellikle hepsi

Yükleniyor...