Neden erkekler eli erkeğe değmemiş kız arıyor? kendileri sanki öylemi?

neden erkekler hiç kimseyle çıkmamış bişey yaşamamış kız arıyor? ve neden kızlar daha önceden bir sevgilisi olmuşsada bunu saklıyor utanılacak bişey yapmış gbi triplere giriyor? gece bara gitmek ya da mini giymek filan kötü kız özelliği gbi algılanıyor? erkek ağzını yaya yaya anlatıyor şunla çıktım bunla bilmemnaptım.. ama kızlar neden bunu yapamıyor? yani neden bizim ülkemiz böyle?

• bence erkek kadın eşittir. ben partnerimin geçmişini önemsemem
    68% (15)44% (12)55% (27)Oy Ver
  • partnerim geçmişte başkasıyla hiç bişey yaşamasın.. ben ilk olayım isterim yoksa şutlarım onu
    32% (7)56% (15)45% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• karşı cinsle hiçbir şey yaşamamış bir erkeğin öyle bir kız istemesi gayet normaldir kimse bir şey diyemez bu tercihe. hatta tersi durumda dahi yani bir taraf bir şeyler yaşamış ama karşı taraftan yaşamamış olmasını istiyorsa da haksızca gibi gözükse de tercihtir fakat hakaret etmesi, sıfat takması, bu durumdan dolayı kullanmaya çalışması y. avşaklıktır.

Kişilerin ahlakını/namusunu sorgulamak bir kıyafet gibi yüzeysel birşeyle olur diye düşünenler sadece bu hayatı henüz yaşayamamış saflardır ama gerçekten saflardır ve kandırılmaya mahkumdurlar, öyle öğrenirler. ben başı kapalı/tesettürlü erkeklerle göz göze bile gelmeyen kızlar da gördüm, evden eve servis olan bedeni bakire olup ruhu 10tl etmeyecek kızlar da, tam tersi olarak mini etekli olup da aynı durumlarda olan kızlar da ya da daha önce aşık olduğu insanla sevişmiş sonra bir şekilde anlaşamamış ve ayrılmış kızlar da. bu bence çok çok uzun bir konu ama bu saatte ne ben o kadar uzun yazayım ne de kimse okur. Namus/ahlak denilen şey karakterle ilgilidir, ahlak ise karşıdakinin anlayışına göre değişiyor. Örneğin; kimisi mini etekli birisine bakar çok yakışmış der, kimisi de maalesef bakıp "ooo ben bunu götürürüm" gözüyle bakar ama her iki durumda da bu o eteği giyen kişinin ahlakıyla ilgili olmaz, karşıdakinin gördüğüyle ilgili olur.

Umarım ülkemiz yobazlaşmaktan kurtulur ve tesettür/etek/açık-kapalı baş gibi kavramlara göre insanları sorgulamaz da karşısındakini anlamaya çalışır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkege milli dediler kadına fahşe olayı bu olsa gerek işte

2|2
    0|0
  • Anaerkil toplumda yetişsek şimdi aynı şeyden erkekler şikayet ediyordu. Bir taraf, toplumca güçlü görülüyorsa üstün gibi davranır, her şeyi kendine hak görür.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Benim hiç düzgün sevgilim olmadığı gibi karşımdakininde benim gibi olmasını isterim tabiki allah inşallah nasip eder öylesini bana. darısıda sizlere

1|2
    0|0
  • temiz oloayan erkeqin bakire kiz istemeye haklari olmadiqi qibi, kadinin bakire olmasi önemlidir. kadin erkek esit degldir. Kuranda da erkek ustundur. benim inancimda da ustundur.
    sen kadin olrk erkeqin gecmisine önem vermio olablirsin, ama ben s. kilmemis kiz istiyorum okey?

0|1
    0|0
    • kuranda muranda erkek üstün değil bunnar sizin bahanelerinz. ya peki karının evlendikten sınra başkasıyla siiiimeyeceğinin garantisi varmı? zuha

• Aynen hacı en doğal hakkimiz yani. geri kafali demeleri s*k*m de degil. Herkes kendisi gibi bir eş bulacak sonunda

• @mutsuzAdam61 aynen hakkimizda gel bunu bu beyinsizlere anlat? anlatamazsin isine gelmiyo çünkü. cahil kendileri halbuki

• ben nasılsam karşımdakinin de öyle olmasını isterim

1|0
    0|0
  • Ben hiç bir yaşamadım ve evlenene kadarda yaşamak istemiyorum inşallah. Bu sebeple, evleneceğim kadınında yaşamasını istemiyorum ama bu ülkede 10 kızdan 6 sı geniş ise, ülkemden kız almamam gerektiğini anladım. Bende diğer Türk ülkelerine bakarım hiç değilse, diğer ülkeler buradan daha temiz.

0|0
    0|0
  • Yani şmdi bu erkekler kızlar meselesi değil bence. Kişilik meselesi. Erkek yapıyor diye. Sende o. rospu olcan yani? Veya kız yapıyor diye erkekdemi öyle olmak zorunda çok saçma düşünüyorsunuz. Beğenmıyorsan yol ver kendın gibi birini bul.

1|1
    0|0
  • Şıklar cok uç. Geçmişinin olmamasını isterim başka biriyle. Ama seviyorsam şutlarım diye birşey söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim ve oyle birini ariyorum. Problem?

0|2
    0|0
  • evet öyle olduğum için öyle kız istiyorum bende

1|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Ben eli erkeğe değmemiş kız ararım çünkü ben öyleyim. İstemem eline erkek eli değmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ben temiz sem evlenecegim kiz da temiz olacak

0|0
    0|0
  • A seçeneğini işaretledim ama her konuda eşit değil bence..

0|0
    0|0
  • Benim geçmişim yok bir kere flört ettim kız kiloluydu ama iyi biriydi sadece siyasi yönden uyuşmuyoruz onunla ve bu durum açıkça böyle maalesef. sonra yollarımız ayrıldı ve ben 21 kilo verdim ama sonra bunalıma girdim ve 20 kilo birden aldım ve şu an 102 kiloyum.

0|0
    0|0
  • Kızlar dizini kırsın evlenene kadar beklesin öyle ippnelerede yol versin

2|1
    0|0
  • Öyle arayabilir. Kişi ne yapmışsa öyle biri karşısına çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu unutma, erkek ne kadar namussuz olursa olsun ama karısını namuslu terbiyeli edepli ister.

1|0
    0|0
    • ve sende bu görüşü savunuyormusun?

• Savunsam savunmasam bunlar hayatın acı gerçekleri

• Ama sonuç nedir? Herkes kendi gibi bir eş bulur. Yani bunun aksi oluyorsada kader denir ama genelde namussuza namussuz. namusluya namuslu geliyor. ya da kani bozuktur evlenince bozulur

• saçmalık, zaten türk erkekleri geri kafalı ve cahil oluyor :p tuhafff

0|0
    0|0
  • Şu sorulardan hergün 10 tane soruluyor. Neden inatla devam ediyorsunuz...

0|0
    0|0
  • herkez öyle düüsnmiyor genelme yapma bide dinimizde böyle yazmaz erkekler de birgün ceker cezasini

0|0
    0|0
Yükleniyor...