Arkadasim bana gay oldugunu soyledi?

Biz 3 yakin arkadasiz. Ben Mert ve Berkun.5 yildir hep beraberiz. Bugun mert bana gay oldugunu ve berkun dan hoslandigini soyledi. Bunu yadirgamiyorum tabiki ama cok sasirdim. Berkunun da kendisinden hoslandigini dusunuyo. Bikac hareketinden bunu cikarmis. Ne yapsam bilemedim dusuncelerinizi merak ediyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Berkun bana da soyledi gay oldugunu. Zaten Turkiyenin en yakisikli 100 kisisi arasinda. O kadar yakisikli biri ancak gay olabilirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen de Mert'ten hoşlanıyorsan Mert Berkun'dan hoşlanıyorken Berkun da senden hoşlanıyorsa bence bundan iyi bir dizi çıkar. En aşağı 5 sezon izlenme rekorları kırmazsa ben de bir şey bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bence baya yanlis anlamissin arkadaslarim ikisinden de hoslanmiyorum sadece mert berkundan hoslaniyo

• Yok, ben işin şaka kısmındayım öyle demediğini biliyorum.

Valla cinsel yönelimi ne olursa olsun insanların ikili ilişkilerine karışmamak genellikle en iyi yoldur. Sonra aralarında hoş olmayan bir olay geçer, sen kötü olursun. O yüzden hiç karışma, kendisi bulsun bir yolunu. Senin yapabileceğin bir şey yok ortada.

• Ne hale geldik..

0|0
    0|0
  • Bana göre yanlış şeyler bunun doğru bir şey olmadığını zihnini değiştirmek için uğraşması yönünde konuş dini açıdan bahset olmassa kendi haline bırak yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Uzaklas onlardan sapkin yaratiklar

0|0
    0|0
  • Gaylar :) a gaymak lazim

0|0
    0|0
  • Önceden iki erkek bir kızdan hoşlanır sonra iki erkek araları açılırdı..
    Şimdi kızlar yüz vermiyor, erkekler birbirinden hoşlanıyor..
    Kızlar yalnız kalıyor :D
    Tövbe tövbe.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir şey yapma eğer arkadaşın hetoraysa ve supheleniyorsa ucundan bir çıkar Istersen 😕😮😯

0|0
    0|0
  • Çok kötü

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...