Yaşadığım tacizi unutamıyorum?

aylar önce otobüste bir Adamın tacizine uğradım hatırladıkça kötü hissediyorum ve sesimi de çıkaramamıştım kendimden nefret ediyorum kızlar sizin de böyle bir durumunuz oldu mu? Ses çıkarabildiniz mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü bir şey ya. ben son derece abazayım ama bir kadına bunu reva göremem ya. çok kötü ve çok huzursuz bir şey. Çok zorluyorsa seni bir psikoloktan destek alsan iyi olur. Sonra ileride sevdiğin adamla problem çıkmasın cinsel konuda.

1|0
    0|0
    • Direkten tutuyodum o da elimi tutuyodu başta yanlışlıkla oldu sandım. Ellerimi kesmek istedim o gün

• Bende çocukken tacize uğradım. Hemde camii avlusunda. Maalesef sapık ruhlar aramızda masum maskeleriyle. Allah yardımcın olsun inşallah atlatırsın.

• Amin teşekkür ederim..

En İyi Kız Görüşü

• ben ses çıkardım ama otobüstekiler adamı korudu şaka gibi ! dediler ki o adam nie böyle bişey yapsın falan. adam biraz engelli gibiydi ya da hap gibi bisey kullanmış bilmiyorum. yüzüne baka baka in otobüsten in diyoruz tepkisi bile yoktu. kendini kötü hissetme. o kişinin karaktersizliği

1|0
    0|0
    • Ben sesimi çıkaramadım ya ona yanıyorum..

• insan emin olamıo yani otobüs sıkış tepiş olunca yok çantadır yok şöyledir böyledir diye insanları suçlamıyoruz. iyi niyetimizden oluyo. benim bindiğim otobüste bu insanlardan çok ordan anlıyorum seni. sen de emin olamadın böyle utanç verici bişe yüzünden adamı suçlamak istemedin belki. ama bida nolursa olsun susma. kafana da takma çok.

• Teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 2

• ses çıkartmadığınız için o şerefsizler hala otobüste birilerini taciz ediyorlar..
    lütfen sesiniz duyurun ! kötü birşey yapmıyorsunuz siz..

0|0
    0|0
    • Otobüste annem de vardı, düşünüyorum da beni o bile koruyamazdı kim bilir beni suçlu bulurlardı kendimi o kadar korumasız hissediyorum ki

• yahu neden suçlu bulsunlar bir dirsek atamadınmı sertçe o şerefsize of bana bir otobüste böyle denk gelecek ki biri gördüğüm an ağzına biber sürerim

• Taciz derken sözlü mü? Sürtünerek mi?

0|0
    0|0
    • Sürtündü , hem de yol boyunca

• Hayır.

• Demek ki adam her türlü yapıyor herkese. Sende onlardan bir kurban olmuşsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine bir fort vakasi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...