Hiç aldatmayan erkek yok mu?

Ya bir bakıyorumda çoğu erkek aldatıyor kadınlarda aldatıyor ama bu kadar değil. Hiç güvenilcek erkek kalmadı mı ya evlenesim kalmadı gerçekten allah öylesinden uzak tutsun

1|0
16|48

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden aldattım yalan degil. ama bunun kötü oldugunu anladım olgunlaştım şu an sevgilim bile yok yani uzak duruyorum burdaki kızları tanıdıkdan sonra. yani sorulardan yok kocamı aldattım yok şöförden hamileyim yok kocamın iş arkadaşından hoşlanıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu hayatta herkesın bır eşi var ama ınsanlar o kadar aç o kadar aç ki... doymak bılmıyorlar hanı tamam anlıyorum bırınde yanlıs yapmıssındır bır ınsanda ama bekle olc bıc arklık et hemen herseyı yasayıp onla bunla tuketıp sonra masumıyetı bıtırıyolar... sımdıkı ılıskıler lacka ıgrenc Allahım gunah yazmasın ama ıgrenc gercekten ınsanlıktan sogudum ınsanlara baktıkca o denlı soyluyorum... bana gore bır ınsan bır ınsana aıttır karsılıklıdır aıdıyet ve sadakat ozverı emek sevgı sevdımı omurluk sevmelı bır ınsan... bedenlere takılı kalmamalı deger vermeyı bılmelı yanı kendınde aramalı eksıgı karsısındakınde degıl.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 47

• Valla ömrüm boyunca kimseyi aldatmadım, ama aldatıldığım oldu. Artık bu memleketteki ilişkilerin çarpıklıklarından, aklı başında insan bulmanın zorluğundan öyle bir bıkkın haldeyim ki ilişki milişki istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Resmi rakamlara göre kadınlar daha fazla aldatıyor artık bitirin bu yalanları. Allahtan korkusu olan erkekler, kızlara nisbeten hayli fazla ve aldatmıyorlar. Ama başka kadına aşık olsalar boşayıp, onu alırlar bu helal yoldur ve ayrı konudur. Ayrıntı için:

www.kizlarsoruyor.com/.../q4532255-ukemizde-bosanma-istatistiklerine-gore-kadinlar-daha-fazla

0|0
    0|0
  • Erkekler aldatmayi patates soğan la değil kadınlarla yapıyor, walla bile bile evli erkek peşinde koşan bir sürü kadın var. Bu arada aldatma da kadınlar daha fazla çünkü onlar gizlemesini iyi biliyor. Aldatmayan erkek var tabii. hiç bir sevgilime ihanet etmedim mesela, fakat bende güvenilir kadın varsa onu arıyorum

0|0
    0|0
  • herşeyi yapsa yinede aldatmam. onun yerine terk eder ondan sonra başka biriyle birlikte olurum. aldatmak adamlık değil..

0|0
    0|0
  • Sahsen ben ilgi gormezsem baskalarina bakmaya baslarim sonradan bitirir sonra baskasina giderim onunlayken yapmam ama sevdigimde tam severim kimseye bakmam hersey karsi tarafin elinde bence ilgi sart

0|0
    0|0
  • simdi aldatmam dersem bunun ne önemi olacak siz kizlar icin? ne deqisecek? yine qidip pı. lerle takilacaksinz

1|0
    0|0
  • Var canım

0|0
    0|0
  • Herkes bardağın boş tarafına bakıyor. Bu ne ümitsizlik bu ne karamsarlık? Siz dünyayı bu ks kadar mı sandınız?

0|0
    0|0
  • vardır sanırım

0|0
    0|0
  • insan dünyaya bir kere geliyor, bu bir kerede de bütün güzellikleri tatmak istiyor, tatmasa bile istiyor, kendimden örnek veriyim ben nasıl istemem sevgilim eşim dünyanın en güzel kadını olursa onun da bir tek yolu var aşık olmak, aşk varsa aldatma olmaz. bence tabi

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • çoğu erkek aldatır. aldatmak ister.

ama aldatmayan erkekler var.

0|0
    0|0
  • ben varım da ne oldu biriyle 1 sene biriyle 1 sene diğeriyle 2 sene çıktım 4 senem öyle gitti 1 senede aralarda boşluk vardı 5 sene :D şimdi aldatmasada yaranılmıyor kızlara

0|0
    0|0
  • hiç aldatmadım...

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Gercekten seven birini bul gerçekten seven insan aldatmaz

0|0
    0|0
  • antisosyal birini bulman lazım benim gibi:)

0|0
    0|0
  • Benim göynüm aldatmamaktan yana..

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Ben her zaman sevdiğim kadına sadığımdır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 15

• Var var

0|0
    0|0
  • bir kaç tane tanıyorum türünün son örnekleri. biri de benimle beraber

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
  • Hic aldatmayan kiz var

0|0
    0|0
  • Var tabi.. yani vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Vardır , karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • Bedeniyle yapmasa bile fikriyle gözleriyle aldatır erkeklerin %85 i

0|0
    0|0
  • Aldatmayan da var ama kıymeti bilinmez oylelerinin

0|0
    0|0
  • Erkekler ciddi olamiyolar malesef seviliyolar ama sevilmenin karşiligini veremiyolar

0|0
    0|0
  • bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır

0|0
    0|0
  • Vardır herhalde. Yani inşallah vardır.

0|0
    0|0
  • Umarim yoktur

0|0
    0|0
  • kadından ışık görmüşse aldatır be abla p... zk bunlar

0|0
    0|0
  • Demek ki sen bir seyi yanlis yapiyorsun ki erkegin seni aldatiyor. Yani sadece erkeklerde aramamak gerekir. bir sey de dogru dedin erkekler uckurlarina duskun ama illa ki aldatmak zorunda degiller kendi islerinide hal edebilirler kadin olmadan burada haklisin. Sevgilisiyle birlikte olamasada yinede beklemesi gerek sevgisli hazir oldunda aslinda sansli olman gerekiyor erkek konusunda

0|1
    0|0
  • kadınlarda aldattı mı daha kötü aldatıyo be

0|1
    0|0
Yükleniyor...