Boyle bir arkadasla napardınız?

Bir tane kız arkadasım nerdeyse 2 yıllık bir iliskisi var ama en az 1 yıldır sorun yasıyolar. Kız buna mesaj atıyo erkek nerdeyse hic cevap vermiyo. Dogum gununu bile kutlamamıs takmıyo yani kısacası. Nerdeyse 1 yıldır surekli oneride bulunuyorum kıza soyle yap boyle yap diye ama hicbi ise yaramadı cocuk yine takmıyo bunu. En son ayrıl dedim ayrılmıyo en az 50 kez ayrıl dedim seni takmayan birini napıcaksın diye yok hala bana bu cocugu anlatıyo surekli artık gına geldi siz olsaydınız ne yapardınız? Hayır tamam sana cok yardım ettim bu konuda ama niye surekli bana o cocugu anlatıyo? Ayrıl gitsin iste surekli aynı dertleri dinlemek zorunda degilim benim de sıkıldıgımı anlaması lazım.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer seviyorsa ve bağlanmışsa ayrılmak söylendiği kadar kolay degil karşıdaki seni umursamasa bile karşılıksız seversin bazen...

1|0
    0|0
    • Tamam da hic takmıyo ya hic yani bir tane mesaj bile atmıyo artık o sevginin de nefrete donusup ayrılması lazım bu hala s*lak gibi cıkıyo onla degisik bir iliskileri var

• Ilerde böyle davrandığı için çok pişman olacak arkadaşın ama ne yapalım sen söylemişsin sonuçta

Yükleniyor...