Arkadaşlar ne yapicam?

Hiç tanimadigin bir okula hiç tanimadigin arkadaşlarla dolu bir sınıf ışte ben oradaydım arkadaslarim beni dışlıyor beni oyunlarına almıyor buna yavaş yavaş alıştım okula gitmek istemedim sonra bir kankam oldu onla oturmaya başladık ama benim üstüme geliyorlar ben artık bıktım hayatım onlar yüzünden karardı okul degistiremem çünkü yüklü bir para verdik ne yapacağım bir insan bunları yazarken bile alıyorsa siz düşünün. .

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kız ne oyunu bu ilkgretimemi gidiyorsun

0|0
    0|0
  • ilk oncelikle insanlara cok atarlanma kimseye yuz verme kendi halinde kankanla takil belki tipine uyuz oluyorlardir bilemeyiz ama ilk gunlerde olabilecek seyler kendini ezdirme !!

0|0
    0|0
    • Aslında güzel bir kızım ve notlarimda çok iyi neden alamıyorum hayatımı mahvediyolar bir insanın her günü aglamakla geciyor

• Canim benim iste sorun burada insanlar bencil insanlar kiskanc. 'KEDI ULASAMADIGI ETE MINDAR DERMIS' seninkide o misal guzelim uzulme GUL ki basaramadiklarini anlasinlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Sert olucaksın takmıyacaksın ve bence sosyal aktivitelere katıl arkadaş edin. O asalaklar yüzünden sen niye mutsuz oluyosunki hayatım? Gül geç demeyeceğim çünkü zor biliyorum ama umursamıyomuş gibi görünürsen gerçekten senle uğraşmaya yeltenemezler bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...