Bizim 5 evimiz var 4ü kirada ,2dükkan var 2side kirada, maaşlar gelirleride 6bin tl sizce neyaparak para kazanabiliriz?

kiradan gelirlerimiz 2000 tl , maaşlar 6 bin tl sizce ailem neye yatırım yapsa getirisi iyi olur, lütfen yanlış anlamayın bilinçlenmek için , ciddi cevapları beklioyrum

Güncellemeler:
ciddi cevaplar lütfen
dalga geçmiyorum bu arada :D

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Borsayı bilen birisi varsa ailede Apple, Google, Facebook gibi şirketlerin New York üzerinden hisselerini Garanti Bankası AMEX üyelik aracılığıyla alıp satması kâr yapar. Tabi bunlar için en az 1-2 milyon lira lazım. O zamana kadar parayı biriktirip gecelik devlet bonosu ya da banka vadeli mevduat ( yine gecelik ) biraz biraz artırılır. Çok bişey beklenmemeli ama, 2 milyon tl ile aylık 10-12 bin tl arası kazanç yapılıyor zaten

1|0
    0|0
    • güzel açıkamışsın ama okadar par yok

• @Ziwaynen suyu çıktı da buharlaştı bile :) Ülker, Arçelik, Turkcell, Beko gibi bazı markalar gizli anlaşma yaparak bilinçli olarak dalgalanma yaratır sektörde. Mesela 1 hafta önceden anlaşır aralarında bir markanın değer artırımında karar verirler, aydın doğan, ağaoğlu kişilere bunu postalayıp markayı bildirirler, onlarda 150-200 milyon dolardan bile fazla yatırımları yapar, günü gelince %20-30 kazanç sağlayıp hem şirketi kalkındırır hemde kendileri kazanır. Bunlar hep olmaz tabi, yoksa dikkat çeker. Yılda 10 defa en fazla. Ama new york borsası küreseldir, Apple gibi bir firmaya sen değer kaybını teklif et bakalım ne oluyor :) Zaten orada adı geçenler almış başını gitmiş, fazlasına gerek duymazlar :)

• @SimpleMan Biz ky olarak bu duruma özet olarak "spek" diyoruz. Risk almak istemiyorsan, ulusal 30 a girersin. Amerikaya gerek yok.

En İyi Kız Görüşü

• Bu parayla pek birşey yapılmaz hazır bir kaç yüz milyon olsa çeşitli şekillerde calistirilip kar elde edilebilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kira gelirini bankaya yatirin ya daha iyi olmazmi ;) en garanti

1|0
    0|0
  • Onu bosverde beni ic guveyi alsana

1|0
    0|0
  • borsaya atılabilirsiniz anlıyan varsa

1|0
    0|0
  • Altinn

1|0
    0|0
  • Yeni ev almak için, kredi üzerine ödemeler yapıp, mülkü çogaltabilrsiniz

1|0
    0|0
  • O kadar gayrı menkule kira geliri sanki biraz bana az geldi? İlk etapta yapmanız gereken belki de kira kontratlarınızı yeniden yapılandırmanız. Bunun dışında bundan sonra bildiğiniz şekilde yapmaya, yani gayri menkul yatırım yapmaya devam edin.

0|0
    0|0
  • bilişim sektörüne yatırım yapın. yapılabilecek çok güzel siteler projeler var 1 sene yatırım yaptıktan sonra çok güzel paralar kazandırabilecek.

0|0
    0|0
  • Çalışın.

0|0
    0|0
  • yapacağınızı yapmışsınız biraz da fakir fukaraya sadaka verin... koç gibisin...

0|1
    0|0
    • yok ya öyle abartılcak kadar

• insanız işte daha fazla istiyoruz haliyle, daha iyi , daha fazla

• allah gözünüzü doyursun o zaman ne diyeyim... :D

• Altın alabilirsiniz. şu an almayın pahalı

0|0
    0|0
  • 4 daire ve 2 dükkan kirada toplam kira geliriniz 2.000. TL nerede bunlar acaba

0|0
    0|0
  • Yarış atı alın

0|0
    0|0
  • Benimle evlenirmisin yatırımlar yaparız :))

0|0
    0|0
  • Ticaret yapın😉 sonra gayrımenkul alın

0|0
    0|0
  • Daha ne yapacaksınız. Yapmışsınız yapacağınızı 😀

0|0
    0|0
  • Sen beni bul

0|0
    0|0
  • İşletme mezunuyum evlen benimle değerlendiririm o parayı ben :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...