Turkiyeye vizeler kalkacak mı sizce?

Turkiyeye vizeler kalkacak mı sizce? Ekim 2016 gibi tarih verildi sizce doğru mu? Yoksa yine yalan mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Y a l a n.. :) AB , hristiyan birliğidir.. üyelik şartlarında yazar.. Ve avrupalı türkleri sevmez.. ikinci sınıf gorur.. İnaniyorsunuz bunlara hala :)

0|1
    0|0
    • Hristiyan birliğıdir bunu dedem hep soylerdi çok doğru

• Yanı bu hep böyle devam edecek.. Ha oldu ha olacak ah bir puruz çıktı yok ekonomi kötü yok istikrar yok şuydu buydu.. Ki zaten bu ülkeler yüzyılın başından düşman buraya.. Aldıkları an Türkiye çok daha hızlı güçlenecek.. bunu kim ister :) zaten vizeler kalksa avrupaya 10-20 milyon insan göç eder.. avrupalı bunu ister mi. tabi ki hayır.. Adamlardan islamofobi var ve nefret var.. Modern gizli haçlı zihniyeti.. Olmayacak şey bu yani

Kızlar Ne Diyor 2

• türkiyeye vizeler kalkacak mı derken? nerdesin neresi için kalkacak mı. bunları söylemen gerekmez miydi.

0|0
    0|0
  • Türkiyeye hep söz verilir ama yapılmaz bu avrupalı adetidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1963 Ankara Antlaşması, bireysel açılan davaların kazanılması ya da sosyal eşitsizlik gibi bir çok nokta vize serbestisini öngörüyor. Hadi bunları geçtim, AB ile aramızda malların serbest dolaşmasını öngören bir gümrük birliği varken insanlar neden serbest dolaşamıyor? Mallar insanlardan daha mı önemli.

Ekim 2016 olur mu bilemiyorum ama bu saçmalığın bir an önce ortadan kaldırılması gerek. Bir dünya para vererek, en özel finansal kayıtlarımızı paylaşarak rica ve aşağılamayla vize almaya çalışıyoruz. Bu saçmalık bir an önce düzeltilmeli.
    Sadece bir konuda AB'ye hak veriyorum. Madem AB'ye üyelik ve serbest dolaşım hakkı kazanıyoruz onların vize uygulamalarını kabul etmemiz gerekir. Bu nasıl uygulanacak kocaman bir soru işareti.

0|1
    0|0
  • kalksa da çok bir şey değişmez dostum avrupa inanılmaz pahalı bir yer bizim sıradan vatandaşın ekonomik durumu yetmez tatil için. Millet karnını zor doyuruyor. Onun dışında zaten parası olan için vize almak dert değl

0|0
    0|0
  • ne vizesi

0|0
    0|0
  • kalksa ne olur gidicen mi?

0|0
    0|0
    • Ben orda yaşiyom zaten sıkıntı yok

Yükleniyor...