Hukuk okuyan arkadaslar veya avukatlar acil bana bir yardim eder misiniz cok onemli lutfen?

Ben bir cagri merkezinde calisiyorum şu an ve sozlesmede haftalik 45 saati gecince mesai ucreti vermek zorunda olduklari yaziyor. Ama haftalik 60 saat calisiyorum pazar gunleri de mesaide kaliyoruz maaşa yansimiyor kopek gibi calistiriyolar sabah 9 dan aksam 9 a kadr calistiriyolar bazen hukuksal olarak ne yapabilirim lutfen yardim eder misiniz?

Güncellemeler:
Yardimmm

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bu iş için öncelikle bir mali müşavire danışman gerekiyor. Ben mali müşavirim yapman gerekenleri sana anlatayım

1 - öncelikle mesai yaptığına dair delil ve 3 şahit bulman gerekiyor
    2 - bordronu iyi incele. ücreti düşük gösterip geri kalanı mesai yazıp senle fiili olarak anlaştıkları tutarda gösteriyorlarsa, ben bu net ücretle değil bordroda belirtilen tutarda ki net ücretle çalışıyorum, yazılan fazla mesai asılsızdır diyerek bir iş avukatına başvuracaksın
    3 - önemli olan elindeki delilerdir. yani iş sözleşmesi, tediye makbuzu, maaş bordrosu ve ücret pusulasıdır. bunlarla beraber avukata gidebilirsin

0|0
    0|0
    • Delil yok ki elimde calistigimi nasil ispatlicam

• giriş çıkışlarınız da imza attığınız kağıt var mı?

• Hayir :( girip direk ise basliyorz

En İyi Kız Görüşü

• Maliyeden bir gelseler sıçtı o çağrı merkezi 😀 Bende sigortasız haftada 63 saat çalışıyorum şikayet etmeyi düşünüyorum 😀Ayrıca maaşıma yansımıyor benimde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Git müdürün veya yetkili birinin yanına, aç ses kayıt programını onun haberi olmadan kaydet konuşmaları. Oldu sana delil. Sonra da bunu gerekli mercilere bildir. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • sgkya şikayet et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...