Evlilikte ne zaman çocuk sahibi olmak gerekir?

Çocuk evin neşesidir. Aile olmanın şartıdır bazılarına göre ama şu zamanda evlilikler kısa sürüyor olan da çocuğa oluyor malasef. Evlilerin çocuk kararını vermesi ciddi bir durum bu yüzden çocuk sahibi olmak için en uygun zaman sizce nedir?

• İlk yıl
    8% (5)26% (13)16% (18)Oy Ver
  • İkinci yıl
    25% (16)24% (12)25% (28)Oy Ver
  • Üçüncü yıl
    30% (19)14% (7)23% (26)Oy Ver
  • Kısmet bu işler
    27% (17)20% (10)24% (27)Oy Ver
  • Ben daha farkli düşünüyorum soyle ki...
    2% (1)10% (5)5% (6)Oy Ver
  • Çocuk düşünmüyorum
    8% (5)6% (3)7% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendikten sonra eşler kendini hazır hissettiğinde çocuk getirme kararı alırlar zaten ama herşeyden önemlisi getireceğin çocuğa iyi bir anne-baba olabilmektir mesele

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne zaman anne-babalık görevini yerine getirebilşceğimize inanırsak ne zaman hazır hissedersek ayla yılla ölçülücek bişey değil bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence dünyaya yeni bir çocuk getirmektense, ailesi ve sevgiye muhtaç çocuklar evlatlık alınmalı.

0|0
    0|0
  • bir iki yıl sonra yaparım biraz evliliğin tadını çıkarmak lazım

0|0
    0|0
  • Bence ilk önce evlilik muhabbetine insanların beraber yaşamaları , vakit geçirmeleri, canım -cicim aylarının geçmesi,(insanlar sevgiliyken ölüp bitiyorlar sonra bir evleniyorlar zıt kutuplar.) Birbirlerini beraber bir evde en az 3-4 yıl tanımaları lazım. Bu çocuğu yapacaklar ama mali durumları (çocuğa bakabiliecekler mi? ) Herşey bir etken bence. Bilinçsiz bir hayat biraz can sıkabilir sonrasında.

0|1
    0|0
  • İlk 3 aydan sonra tabisi
    #Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • ben hemen ısterım , hiç beklemeden

0|0
    0|0
  • nasip kısmet...

0|0
    0|0
  • 15. ayda tohumlama tamam olmalı

0|0
    0|0
  • Bende 3 yazdım

0|0
    0|0
  • ben ilk yıl olmak isterim ya çocukları bebekleri çok seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bebek için belli bir birikim yaptıktan, eşlerin anne baba olmak istediğinden emin olduktan sonra her an olabilir

0|0
    0|0
  • Çokta geç olmamasını düşündüğüm hadise. Çünkü biz yaşlanıyoruz. Ve çocuğumuzla geçireceğimiz zamanlar 1 yıl daha azalıyor her sene. Siz düşünün işte :)

0|0
    0|0
  • Ben 7. ayımda bilerek ve istiyerek gebelik yaşadım ve memnunum da

0|0
    0|0
  • ayy yok ben istemem çocuk falan şişmanlıcam falan o hamilelik dönemi sancıları doğurak falan offf düşünmesi bile yorucu.. ama asıl zor kısım doğurduktan sonra başlıyo, bir ömür onla uğraşamam ben.. ne gerek var ya çocuğa of :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...