Anneniz ölse ne yaparsınız?

Ben çok zayıf iradeli bir insan olarak ne yaparım bilmiyorum :/
Siz anlatabilir misiniz?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu sorarken keşke Vefat Etmiş olanlara hatırlatacaklarını da düşünseydin...

7 yıl oldu. Dün gibi.. Her an'ı. Her saniyesi..

Silinmeyecek anılar.. İliklerine kadar kazınmış hatıralar..

1|0
    0|0
    • Unuttun mu ki hatırlayasın? Unutmamışsındır sanırım.

• @Gmze_37 işte soruda görünce, insanın doğasında olan ve kendini iyileştirmek için unuttuğuna inandığı o duygular karman çorman oluyor..

En İyi Kız Görüşü

• cok kotu soru sormussun.. annelerını kaybeden ınsanlar var. acılarını hatırlattın su an..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yıkılırım
    #Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Öldü zaten.. Çok ağladım ama halen hayattayım.

0|0
    0|0
  • Annem vefat etti zaten :)

0|0
    0|0
  • öyle bir durumlar vardır ki hayatta anlatamazsın sadece o anı yaşarsın... senin sorduğun sorunun da bundan farkı yok

0|0
    0|0
  • hayatıma bakarım

0|0
    0|0
  • dayanamam gibime geliyorrr

0|0
    0|0
  • Hayattan kopardımm

0|0
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • yüreğim kan ağlıyor yokluğuna alışmaya çalışıyorum...

0|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
  • Allah insana kaldiramayacagindan fazla yük vermezmiş. Ömür boyu bir tarafin eksik olsa da hayat dewam ediyor.

0|0
    0|0
  • Hayata küserim

0|0
    0|0
  • ALLAH göstermesin anam tek anlaştığım insan ne kdar tartışsakda...

0|0
    0|0
  • Ya bir sktr git tibe tobe

1|0
    0|0
  • cennetten oluruz

0|0
    0|0
  • ölüm her canlının peşinde. Allah sevdiklerimize hayırlı uzun ömürler nasip etsin

0|0
    0|0
  • sorduğun soruyu sikiy im

0|0
    0|0
  • Dusuncesi bile korkunc

0|0
    0|0
  • annem zaten yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• allah kmsenın basın vermıs bnu bnu kımse bılemez yasamdıktn sonrA ama bn cok ıradelı cok metın dayannıklı bı ınsanım ama soz knusu anne olunca dayanamm

0|0
    0|0
  • ben 1 hafta önce dedemi kaybettim ve hala içim yanıyor gece doğru dürüst uyuyamıyorum rahmetliyi çok severdim o da beni severdi :( Annem ölse ne yaparım bilmiyorum çok zor ve ben de çok duygusalım :( Allah gecinden versin :(

0|0
    0|0
  • oturur ölümü beklerim

0|0
    0|0
  • Kendimi asla toparlayamam annem benim icin hersey demek her ne kadar sevgimi gostermesemde annem varsa ben warim demekktir

0|0
    0|0
    • :) kızlarda doğuştan annedir zaten

• Ic dunyamda var benim orda dedim ben :)

• o iç dünyalar olmazsa olmaz zaten :) ama içindekini dışa vur ki kıymet biline değer bilenler görürler

• Obsesif kompülsif bozukluk olabilir sende sürekli seni uyutmayan böyle saçma düşünceler geliyorsa aklına bir doktora başvur.

0|0
    0|0
    • Evet geliyor :(

• takıntıların var demek ki. mesela balkonun kenarında dururken ya aşağı düşersem diye sürekli aşağı düşme görüntleri aklına geliyorsa, kar yağarken sevinmek yerine dışarda kalanlar için üzülüyorsan dikkat etmeni öneririm.

• Uzun süre toparlanamam

0|0
    0|0
  • Alexander McQueen.

0|0
    0|0
  • intihar ederdim...

0|0
    0|0
  • Kaybettim zaten :( insanın doğasında unutmak değil ama acıya alışmak var rabbim gücünü veriyor zaten kmseye tasıyamayacgı yükü vermezmiş. Ben küçük yasta kaybettim güçlü bir insan okdgumu düşünüyrm ama şu an bni ağlattın :(

0|0
    0|0
  • Kolum kanadım kırılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...